Resultater samlagsstevne felt 2017

Premieliste Klassemedalje 1

1

Geir Ove Tallakstad Riis

Styrvoll

6/3 5/1 2/0 5/2 4/0

22/6

Gull klassemedalje

Premieliste Klassemedalje 2

1

Hans Reidar Johansen

Sem

6/3 6/5 2/1 5/3 4/3

23/15

Gull klassemedalje

2

Jørn Handeland

Hvarnes

2/1 4/1 0/0 4/0 3/1

13/3

 

Premieliste Klassemedalje 3

1

Audun Hellenes

Hvarnes

6/5 6/5 5/3 6/5 6/4

29/22

Gull klassemedalje

2

Roar Havstein

Sem

5/1 3/2 5/1 6/4 5/4

24/12

Sølv klassemedalje

3

Thomas Martinsen

Sem

0/0 5/2 5/1 6/1 4/2

20/6

 

4

Joachim Bakken

Andebu

2/0 2/0 4/1 4/1 3/2

15/4

 

Premieliste Klassemedalje 4

1

Jeanette Hegg Duestad

Sem

6/3 6/3 6/3 6/3 6/3

30/15

Gull klassemedalje

2

Line Camilla Næss

Styrvoll

6/0 5/3 5/1 6/3 6/3

28/10

Sølv klassemedalje

3

Linda Herland

Hedrum

6/4 6/3 4/2 5/2 5/0

26/11

Bronse klassemedalje

4

Ole Herland

Hedrum

5/2 5/3 4/1 5/3 5/2

24/11

 

5

Tom Knudsen

Sandar og Sandefjord

1/0 3/0 6/0 4/1 4/2

18/3

 

6

Per Gunnar Furuseth

Sem

6/4 2/0 0/0 3/0 5/1

16/5

 

Premieliste Klassemedalje 5

1

Ottar Steinstø

Sem

6/0 6/2 6/3 6/3 6/2

30/10

Gull klassemedalje

2

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

6/0 6/3 5/3 6/3 5/3

28/12

Sølv klassemedalje

3

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

6/0 5/3 6/2 6/4 4/3

27/12

 

4

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

6/4 6/4 5/2 6/2 4/0

27/12

 

5

Ragnar Flaatnes

Sem

5/0 5/0 6/2 6/3 5/4

27/9

 

Premieliste Klassemedalje V55

1

Tore Kinander

Nøtterø

6/2 4/0 6/1 6/2 4/1

26/6

Gull klassemedalje

2

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

6/0 4/1 5/1 1/1 3/1

19/4

Sølv klassemedalje

3

John Berg

Slagen

4/0 4/1 3/1 4/3 3/0

18/5

 

4

Borger Herland

Hedrum

2/0 2/1 3/0 2/0 3/1

12/2

 

Premieliste Mesterskap 3 - 5

1

Jeanette Hegg Duestad

Sem

4

30/15 6/6 6/0

42/6

Gylt medalje

2

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

28/12 6/4 5/0

39/4

Sølv medalje

3

Ottar Steinstø

Sem

5

30/10 6/0 2/0

38/0

 

4

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

5

27/12 6/3 4/0

37/3

 

5

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

28/10 6/1 3/0

37/1

 

6

Audun Hellenes

Hvarnes

3

29/22 6/0 1/0

36/0

 

7

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

27/12 6/3 1/0

34/3

 

8

Ragnar Flaatnes

Sem

5

27/9 0/0 0/0

27/0

 

9

Linda Herland

Hedrum

4

26/11 0/0 0/0

26/0

 

Premieliste Mesterskap klasse V55

1

Tore Kinander

Nøtterø

26/6 6/0 2/0

34/0

Sølv medalje

2

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

19/4 3/1 0/0

22/1

 

3

John Berg

Slagen

18/5 2/0 0/0

20/0

 

Premieliste Mesterskap klasse Eldre Junior

1

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

18/5 3/0 0/0

21/0

Sølv medalje

Premieliste "Feltmesteren"

1

Jeanette Hegg Duestad

Sem

4

30/15 6/6 6/0

42/6

Napp i pokalen "Feltmesteren"

2

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

28/12 6/4 5/0

39/4

 

3

Ottar Steinstø

Sem

5

30/10 6/0 2/0

38/0

 

4

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

5

27/12 6/3 4/0

37/3

 

5

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

28/10 6/1 3/0

37/1

 

6

Audun Hellenes

Hvarnes

3

29/22 6/0 1/0

36/0

 

7

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

27/12 6/3 1/0

34/3

 

8

Ragnar Flaatnes

Sem

5

27/9 0/0 0/0

27/0

 

9

Linda Herland

Hedrum

4

26/11 0/0 0/0

26/0

 

Premieliste 30 skudds pokal

1

Jeanette Hegg Duestad

Sem

4

30/15

30/0

Napp i 30 skudds pokal

2

Ottar Steinstø

Sem

5

30/10

30/0

 

3

Audun Hellenes

Hvarnes

3

29/22

29/0

 

4

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

28/10

28/0

 

5

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

28/12

28/0

 

6

Ragnar Flaatnes

Sem

5

27/9

27/0

 

7

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

5

27/12

27/0

 

8

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

27/12

27/0

 

9

Linda Herland

Hedrum

4

26/11

26/0

 

Premieliste Klassemedaljer Rekrutt

1

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll

6/4 3/2 6/5 3/0 6/4

24/15

Gull klassemedalje

2

Annemarte Steinsholt

Styrvoll

5/3 4/0 4/1 5/1 6/4

24/9

Sølv klassemedalje

3

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll

5/1 4/2 5/1 4/1 6/1

24/6

Bronse klassemedalje

4

Eric Skinner

Styrvoll

4/3 5/4 4/1 4/1 2/0

19/9

 

5

Trine Linn Thomassen

Sandar og Sandefjord

1/0 0/0 2/0 2/0 5/1

10/1

 

Premieliste Klassemedaljer Eldre rekrutt

1

Hanna Håkedal

Nøtterø

6/5 6/6 6/2 6/3 6/5

30/21

Gull klassemedalje

2

Andrine Fjeld Løberg

Andebu

6/4 3/0 6/2 5/1 6/5

26/12

Sølv klassemedalje

3

Martin Bergan

Styrvoll

5/0 4/0 2/1 6/3 6/3

23/7

Bronse klassemedalje

4

Synne- Marie Skaug

Styrvoll

4/1 4/2 4/2 5/2 3/1

20/8

 

5

Ole Henrik Skaug

Styrvoll

4/2 1/0 5/2 1/0 3/0

14/4

 

Premieliste Klassemedaljer Junior

1

Camilla Håkedal

Nøtterø

6/1 6/6 6/5 6/3 6/4

30/19

Gull klassemedalje

2

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

6/1 5/1 6/3 6/1 6/3

29/9

Sølv klassemedalje

3

Fredrik Wikerøy

Nøtterø

5/3 6/2 6/6 4/0 6/5

27/16

Bronse klassemedalje

4

Eirik Hindhamar Wean

Sem

6/3 6/4 6/3 4/2 5/4

27/16

 

5

Gustav Halvorsen

Styrvoll

6/5 4/1 6/4 5/2 6/2

27/14

 

6

Ingeborg Helene Furuseth

Sem

6/4 6/2 6/1 3/1 5/3

26/11

 

7

Bendikte Thomassen

Sandar og Sandefjord

5/2 4/1 5/3 5/0 3/1

22/7

 

8

Eirik Gjessing

Nøtterø

0/0 4/1 5/1 5/3 6/2

20/7

 

9

Adrian Herland Rollag

Hedrum

6/0 4/2 3/1 2/1 5/1

20/5

 

Premieliste Klassemedaljer V65

1

Sven Idland

Sem

5/1 6/5 6/4 6/3 6/6

29/19

Gull klassemedalje

2

Sverre Fevang

Sem

6/3 6/1 6/2 5/4 6/5

29/15

 

Premieliste Klassemedaljer V73

1

Willy Enger

Nøtterø

5/4 6/6 5/4 6/5 5/3

27/22

Gull klassemedalje

2

Harald Anton Døvle

Sem

6/2 6/3 5/4 6/4 4/3

27/16

Sølv klassemedalje

3

Ole Anton Flugund

Holmestrand og Omegn

6/3 4/3 5/2 6/1 6/4

27/13

 

4

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn

3/1 5/5 3/1 6/2 6/4

23/13

 

Premieliste Mesterskap Rekrutt

1

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll

24/15 6/2 5/0

35/2

NAMMO medalje m/diplom

2

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll

24/6 6/2 2/0

32/2

DFS ungdomsmedalje

3

Annemarte Steinsholt

Styrvoll

24/9 6/2 1/0

31/2

DFS ungdomsmedalje

4

Eric Skinner

Styrvoll

19/9 6/2 2/0

27/2

 

5

Trine Linn Thomassen

Sandar og Sandefjord

10/1 5/0 0/0

15/0

 

Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt

1

Hanna Håkedal

Nøtterø

30/21 6/6 6/0

42/6

NAMMO medalje m/diplom

2

Andrine Fjeld Løberg

Andebu

26/12 6/6 5/0

37/6

DFS ungdomsmedalje

3

Martin Bergan

Styrvoll

23/7 6/4 4/0

33/4

DFS ungdomsmedalje

4

Synne- Marie Skaug

Styrvoll

20/8 6/0 2/0

28/0

 

5

Ole Henrik Skaug

Styrvoll

14/4 6/3 1/0

21/3

 

Premieliste Mesterskap Junior

1

Camilla Håkedal

Nøtterø

30/19 6/6 6/2

42/8

NAMMO medalje m/diplom

2

Fredrik Wikerøy

Nøtterø

27/16 6/6 6/2

39/8

DFS ungdomsmedalje

3

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

29/9 6/3 4/0

39/3

DFS ungdomsmedalje

4

Ingeborg Helene Furuseth

Sem

26/11 6/5 4/0

36/5

 

5

Gustav Halvorsen

Styrvoll

27/14 6/2 2/1

35/3

 

6

Eirik Hindhamar Wean

Sem

27/16 6/2 1/0

34/2

 

Premieliste Mesterskap V65

1

Sven Idland

Sem

29/19 6/6 6/0

41/6

Sølv medalje

2

Sverre Fevang

Sem

29/15 6/0 0/0

35/0

 

Premieliste Mesterskap V73

1

Harald Anton Døvle

Sem

27/16  6/5  5/0 38/5

Sølv medalje

2

Ole Anton Flugund

Holmestrand & Omegn

27/13  6/3 5/0 38/3  
3 Willy Enger Nøtterø 27/22  6/4  4/0 37/4  

4

Magne L. Johnsen Holmestrand & Omegn

23/13  0/0  0/0

23/0

 

Premieliste Stuper´n

1

Ottar Steinstø

Sem

5

10.80

10.80

Napp i Felthurtigpokal

2

Bjørn Håkedal

Nøtterø

2

10.98

10.98

 

3

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

5

15.68

15.68

 

4

Ole Anton Flugund

Holmestrand og Omegn

V73

20.10

20.10

 

5

Joachim Bakken

Andebu

3

20.44

20.44

 

6

Hans Reidar Johansen

Sem

2

24.70

24.70

 

7

John Berg

Slagen

V55

26.63

26.63

 

8

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

V55

99.99

99.99

 

8

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

99.99

99.99

 

8

Tore Kinander

Nøtterø

V55

99.99

99.99

 

8

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

J

99.99

99.99

 

8

Roar Havstein

Sem

3

99.99

99.99

 

Premieliste Stang

1

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

11 9

20

Napp i Stangpokal

2

Ottar Steinstø

Sem

5

9 9

18

 

3

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

5

10 7

17

 

4

Jeanette Hegg Duestad

Sem

4

8 6

14

 

5

Hans Reidar Johansen

Sem

2

7 6

13

 

6

Tore Kinander

Nøtterø

V55

6 6

12

 

6

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

7 5

12

 

8

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

V55

7 4

11

 

8

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

J

7 4

11

 

8

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

EJ

6 5

11

 

11

John Berg

Slagen

V55

6 4

10

 

11

Ingeborg Helene Furuseth

Sem

J

7 3

10

 

13

Eirik Hindhamar Wean

Sem

J

3 4

7

 

14

Ole Anton Flugund

Holmestrand og Omegn

V73

4 1

5

 

15

Joachim Bakken

Andebu

3

0 4

4

 

Klasse EJ 30 Skudd

1

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

5/0 4/2 1/0 5/1 3/2

18/5

Kr 65

Klasse 1 30 Skudd

1

Geir Ove Tallakstad Riis

Styrvoll

6/3 5/1 2/0 5/2 4/0

22/6

Kr 65

Klasse 2 30 Skudd

1

Hans Reidar Johansen

Sem

6/3 6/5 2/1 5/3 4/3

23/15

Kr 130

2

Jørn Handeland

Hvarnes

2/1 4/1 0/0 4/0 3/1

13/3

 

Klasse 3 30 Skudd

1

Audun Hellenes

Hvarnes

6/5 6/5 5/3 6/5 6/4

29/22

Kr 169

2

Roar Havstein

Sem

5/1 3/2 5/1 6/4 5/4

24/12

Kr 91

3

Thomas Martinsen

Sem

0/0 5/2 5/1 6/1 4/2

20/6

 

4

Joachim Bakken

Andebu

2/0 2/0 4/1 4/1 3/2

15/4

 

Klasse 4 30 Skudd

1

Jeanette Hegg Duestad

Sem

6/3 6/3 6/3 6/3 6/3

30/15

Kr 251

2

Line Camilla Næss

Styrvoll

6/0 5/3 5/1 6/3 6/3

28/10

Kr 139

3

Linda Herland

Hedrum

6/4 6/3 4/2 5/2 5/0

26/11

 

4

Ole Herland

Hedrum

5/2 5/3 4/1 5/3 5/2

24/11

 

5

Tom Knudsen

Sandar og Sandefjord

1/0 3/0 6/0 4/1 4/2

18/3

 

6

Per Gunnar Furuseth

Sem

6/4 2/0 0/0 3/0 5/1

16/5

 

Klasse 5 30 Skudd

1

Ottar Steinstø

Sem

6/0 6/2 6/3 6/3 6/2

30/10

Kr 211

2

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

6/0 6/3 5/3 6/3 5/3

28/12

Kr 114

3

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

6/0 5/3 6/2 6/4 4/3

27/12

 

4

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

6/4 6/4 5/2 6/2 4/0

27/12

 

5

Ragnar Flaatnes

Sem

5/0 5/0 6/2 6/3 5/4

27/9

 

Klasse V55 30 Skudd

1

Tore Kinander

Nøtterø

6/2 4/0 6/1 6/2 4/1

26/6

Kr 172

2

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

6/0 4/1 5/1 1/1 3/1

19/4

Kr  88

3

John Berg

Slagen

4/0 4/1 3/1 4/3 3/0

18/5

 

4

Borger Herland

Hedrum

2/0 2/1 3/0 2/0 3/1

12/2

 

Klasse R 30 Skudd

1

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll

6/4 3/2 6/5 3/0 6/4

24/15

Kr 124

2

Annemarte Steinsholt

Styrvoll

5/3 4/0 4/1 5/1 6/4

24/9

Kr  76

3

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll

5/1 4/2 5/1 4/1 6/1

24/6

 

4

Eric Skinner

Styrvoll

4/3 5/4 4/1 4/1 2/0

19/9

 

5

Trine Linn Thomassen

Sandar og Sandefjord

1/0 0/0 2/0 2/0 5/1

10/1

 

Klasse ER 30 Skudd

1

Hanna Håkedal

Nøtterø

6/5 6/6 6/2 6/3 6/5

30/21

Kr 134

2

Andrine Fjeld Løberg

Andebu

6/4 3/0 6/2 5/1 6/5

26/12

Kr  66

3

Martin Bergan

Styrvoll

5/0 4/0 2/1 6/3 6/3

23/7

 

4

Synne- Marie Skaug

Styrvoll

4/1 4/2 4/2 5/2 3/1

20/8

 

5

Ole Henrik Skaug

Styrvoll

4/2 1/0 5/2 1/0 3/0

14/4

 

Klasse J 30 Skudd

1

Camilla Håkedal

Nøtterø

6/1 6/6 6/5 6/3 6/4

30/19

Kr 165

2

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

6/1 5/1 6/3 6/1 6/3

29/9

Kr 120

3

Fredrik Wikerøy

Nøtterø

5/3 6/2 6/6 4/0 6/5

27/16

Kr  75

4

Eirik Hindhamar Wean

Sem

6/3 6/4 6/3 4/2 5/4

27/16

 

5

Gustav Halvorsen

Styrvoll

6/5 4/1 6/4 5/2 6/2

27/14

 

6

Ingeborg Helene Furuseth

Sem

6/4 6/2 6/1 3/1 5/3

26/11

 

7

Bendikte Thomassen

Sandar og Sandefjord

5/2 4/1 5/3 5/0 3/1

22/7

 

8

Eirik Gjessing

Nøtterø

0/0 4/1 5/1 5/3 6/2

20/7

 

9

Adrian Herland Rollag

Hedrum

6/0 4/2 3/1 2/1 5/1

20/5

 

Klasse V65 30 Skudd

1

Sven Idland

Sem

5/1 6/5 6/4 6/3 6/6

29/19

Kr 130

2

Sverre Fevang

Sem

6/3 6/1 6/2 5/4 6/5

29/15

 

Klasse V73 30 Skudd

1

Willy Enger

Nøtterø

5/4 6/6 5/4 6/5 5/3

27/22

Kr 156

2

Harald Anton Døvle

Sem

6/2 6/3 5/4 6/4 4/3

27/16

Kr 104

3

Ole Anton Flugund

Holmestrand og Omegn

6/3 4/3 5/2 6/1 6/4

27/13

 

4

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn

3/1 5/5 3/1 6/2 6/4

23/13

 

Lagskyting Lagskyting ungdom

 

1

Nøtterø

87/56

Napp i lagpokal Ungdom

 

Hanna Håkedal (ER)

30/21

 

 

Camilla Håkedal (J)

30/19

 

 

Fredrik Wikerøy (J)

27/16

 

 

2

Styrvoll

75/38

 

 

Gustav Halvorsen (J)

27/14

 

 

Vilde Hogstad Lie (R)

24/15

 

 

Annemarte Steinsholt (R)

24/9

 

 

3

Sem

53/27

 

 

Eirik Hindhamar Wean (J)

27/16

 

 

Ingeborg Helene Furuseth (J)

26/11

 

 

 

 

 

 

4

Sandar og Sandefjord

32/8

 

 

Bendikte Thomassen (J)

22/7

 

 

Trine Linn Thomassen (R)

10/1

 

 

 

 

 

 

5

Slagen

29/9

 

 

Ole Gunnar Holland Knutsen (J)

29/9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Andebu

26/12

 

 

Andrine Fjeld Løberg (ER)

26/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Hedrum

20/5

 

 

Adrian Herland Rollag (J)

20/5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

Lagskyting Lagskyting Senior

 

1

Sem

87/34

Napp i lagpokal Senior

 

Jeanette Hegg Duestad (4)

30/15

 

 

Ragnar Flaatnes (5)

27/9

 

 

Ottar Steinstø (5)

30/10

 

 

2

Nøtterø

72/22

 

 

Bjørn Egil Hansen (5)

27/12

 

 

Tore Kinander (V55)

26/6

 

 

Svein Wiktor Kinander (V55)

19/4

 

 

3

Sandar og Sandefjord

64/20

 

 

Anders Martin Dahl (EJ)

18/5

 

 

Steinar Holtan Bøe (5)

28/12

 

 

Tom Knudsen (4)

18/3

 

 

4

Hedrum

62/24

 

 

Ole Herland (4)

24/11

 

 

Borger Herland (V55)

12/2

 

 

Linda Herland (4)

26/11