Premieliste - Klassemedaljer kl. 1

1

Klavs Kjeldmand

Holmestrand og Omegn

5/2 6/6 5/4 6/4 5/2

27/18

Gull klassemedalje

2

Stig Tore Kvam

Larvik

5/3 5/5 5/3 5/2 6/3

26/16

Sølv klassemedalje

3

Håvard Nilsen

Sande

3/1 6/2 6/4 5/2 5/0

25/9

Bronse klassemedalje

Premieliste - Klassemedaljer kl.  2

1

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord

4/1 5/2 6/5 5/2 6/1

26/11

Gull klassemedalje

Premieliste - Klassemedaljer kl.  3

1

Geir Rune Dregelid

Sande

6/3 6/2 6/3 6/0 5/3

29/11

Gull klassemedalje

2

Roar Havstein

Sem

5/2 5/1 6/2 5/0 6/2

27/7

Sølv klassemedalje

3

Ole Herland

Hedrum

5/2 5/3 4/2 5/2 6/2

25/11

Bronse klassemedalje

4

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

6/4 5/0 6/5 1/0 6/3

24/12

 

5

Hans Reidar Johansen

Sem

2/0 2/0 6/4 6/1 6/3

22/8

 

6

Joachim Bakken

Andebu

4/2 3/1 5/2 4/2 5/4

21/11

 

Premieliste - Klassemedaljer kl.  4

1

Bjørn Enerud

Sande

6/2 6/3 6/5 6/3 6/2

30/15

Gull klassemedalje

2

David Davidsen

Sande

5/1 6/4 6/5 6/2 6/5

29/17

Sølv klassemedalje

3

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4/3 6/2 6/6 6/4 6/5

28/20

Bronse klassemedalje

4

Bjørn Holmboe

Sande

4/1 6/2 6/2 6/3 6/6

28/14

 

5

Linda Herland

Hedrum

5/3 5/2 5/5 5/3 6/4

26/17

 

6

Tom Knudsen

Sandar og Sandefjord

3/0 6/5 6/3 6/0 4/1

25/9

 

7

Line Camilla Næss

Styrvoll

3/2 4/1 5/3 5/1 5/2

22/9

 

8

Ottar Steinstø

Sem

4/1 4/0 3/0 5/1 5/2

21/4

 

Premieliste - Klassemedaljer kl.  5

1

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

6/5 6/5 6/5 6/6 6/5

30/26

Gull klassemedalje

2

Irene Knudsen Bøe

Sandar og Sandefjord

6/5 6/3 6/5 6/5 6/6

30/24

Sølv klassemedalje

3

Jeanette Hegg Duestad

Sem

6/3 6/4 6/5 6/5 6/6

30/23

Bronse klassemedalje

4

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

6/5 6/6 6/3 6/3 6/6

30/23

 

5

Daniel Davidsen

Andebu

6/4 6/5 6/5 6/5 6/1

30/20

 

6

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

6/1 6/3 6/6 6/4 6/5

30/19

 

7

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

6/3 6/4 6/5 6/1 6/5

30/18

 

8

Ragnar Flaatnes

Sem

5/2 6/2 6/3 6/2 6/5

29/14

 

Premieliste - Klassemedaljer kl.  V55

1

Ingmar Karlsen

Nøtterø

6/2 6/2 6/3 6/4 6/4

30/15

Gull klassemedalje

2

Egil Nystuen

Nøtterø

6/5 5/2 5/5 5/1 6/5

27/18

Sølv klassemedalje

3

Kjell Arild Hellenes

Styrvoll

4/1 6/1 6/5 5/3 6/4

27/14

Bronse klassemedalje

4

John Berg

Slagen

2/1 6/1 6/5 5/2 6/2

25/11

 

5

Borger Herland

Hedrum

5/1 5/1 6/4 4/2 5/0

25/8

 

6

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

4/1 1/0 5/3 3/0 6/1

19/5

 

7

Finn Tore Knudsen

Nøtterø

3/0 3/0 3/2 1/0 4/1

14/3

 

Premieliste - 30 skuddspokal

1

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

5

6/5 6/5 6/5 6/6 6/5

30/26

Napp i 30 skudds pokal

2

Irene Knudsen Bøe

Sandar og Sandefjord

5

6/5 6/3 6/5 6/5 6/6

30/24

 

3

Jeanette Hegg Duestad

Sem

5

6/3 6/4 6/5 6/5 6/6

30/23

 

4

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

5

6/5 6/6 6/3 6/3 6/6

30/23

 

5

Daniel Davidsen

Andebu

5

6/4 6/5 6/5 6/5 6/1

30/20

 

6

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

6/1 6/3 6/6 6/4 6/5

30/19

 

7

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

6/3 6/4 6/5 6/1 6/5

30/18

 

8

Ingmar Karlsen

Nøtterø

V55

6/2 6/2 6/3 6/4 6/4

30/15

 

9

Bjørn Enerud

Sande

4

6/2 6/3 6/5 6/3 6/2

30/15

 

10

David Davidsen

Sande

4

5/1 6/4 6/5 6/2 6/5

29/17

 

11

Ragnar Flaatnes

Sem

5

5/2 6/2 6/3 6/2 6/5

29/14

 

12

Geir Rune Dregelid

Sande

3

6/3 6/2 6/3 6/0 5/3

29/11

 

13

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4

4/3 6/2 6/6 6/4 6/5

28/20

 

14

Bjørn Holmboe

Sande

4

4/1 6/2 6/2 6/3 6/6

28/14

 

15

Egil Nystuen

Nøtterø

V55

6/5 5/2 5/5 5/1 6/5

27/18

 

16

Kjell Arild Hellenes

Styrvoll

V55

4/1 6/1 6/5 5/3 6/4

27/14

 

17

Roar Havstein

Sem

3

5/2 5/1 6/2 5/0 6/2

27/7

 

18

Linda Herland

Hedrum

4

5/3 5/2 5/5 5/3 6/4

26/17

 

19

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord

2

4/1 5/2 6/5 5/2 6/1

26/11

 

20

John Berg

Slagen

V55

2/1 6/1 6/5 5/2 6/2

25/11

 

21

Ole Herland

Hedrum

3

5/2 5/3 4/2 5/2 6/2

25/11

 

22

Tom Knudsen

Sandar og Sandefjord

4

3/0 6/5 6/3 6/0 4/1

25/9

 

23

Borger Herland

Hedrum

V55

5/1 5/1 6/4 4/2 5/0

25/8

 

24

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

3

6/4 5/0 6/5 1/0 6/3

24/12

 

25

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

3/2 4/1 5/3 5/1 5/2

22/9

 

26

Hans Reidar Johansen

Sem

3

2/0 2/0 6/4 6/1 6/3

22/8

 

27

Joachim Bakken

Andebu

3

4/2 3/1 5/2 4/2 5/4

21/11

 

28

Ottar Steinstø

Sem

4

4/1 4/0 3/0 5/1 5/2

21/4

 

29

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

V55

4/1 1/0 5/3 3/0 6/1

19/5

 

30

Finn Tore Knudsen

Nøtterø

V55

3/0 3/0 3/2 1/0 4/1

14/3

 

Premieliste - Mesterskapsmedaljer Grovfelt

1eo

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

30/18 6/5 6/4

42/9

Gylt medalje

2eo

Irene Knudsen Bøe

Sandar og Sandefjord

5

30/24 6/5 6/4

42/9

Sølv medalje

3eo

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

30/19 6/5 6/4

42/9

 

4

Ingmar Karlsen

Nøtterø

V55

30/15 6/4 6/4

42/8

 

4

Bjørn Enerud

Sande

4

30/15 6/4 6/4

42/8

 

6

Jeanette Hegg Duestad

Sem

5

30/23 6/3 6/3

42/6

 

6

Daniel Davidsen

Andebu

5

30/20 6/3 6/3

42/6

 

8

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

5

30/23 6/3 5/2

41/5

 

9

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4

28/20 6/3 6/3

40/6

 

10

David Davidsen

Sande

4

29/17 6/2 5/3

40/5

 

11

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

5

30/26 5/1 5/0

40/1

 

12

Geir Rune Dregelid

Sande

3

29/11 5/3 5/3

39/6

 

13

Ragnar Flaatnes

Sem

5

29/14 0/0 0/0

29/0

 

14

Bjørn Holmboe

Sande

4

28/14 0/0 0/0

28/0

 

Premieliste - Feltmester'n

1eo

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

30/18 6/5 6/4

42/9

Napp i pokalen Feltmester'n

2eo

Irene Knudsen Bøe

Sandar og Sandefjord

5

30/24 6/5 6/4

42/9

 

3eo

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

30/19 6/5 6/4

42/9

 

4

Ingmar Karlsen

Nøtterø

V55

30/15 6/4 6/4

42/8

 

4

Bjørn Enerud

Sande

4

30/15 6/4 6/4

42/8

 

6

Jeanette Hegg Duestad

Sem

5

30/23 6/3 6/3

42/6

 

6

Daniel Davidsen

Andebu

5

30/20 6/3 6/3

42/6

 

8

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

5

30/23 6/3 5/2

41/5

 

9

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4

28/20 6/3 6/3

40/6

 

10

David Davidsen

Sande

4

29/17 6/2 5/3

40/5

 

11

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

5

30/26 5/1 5/0

40/1

 

12

Geir Rune Dregelid

Sande

3

29/11 5/3 5/3

39/6

 

13

Ragnar Flaatnes

Sem

5

29/14 0/0 0/0

29/0

 

14

Bjørn Holmboe

Sande

4

28/14 0/0 0/0

28/0

 

Premieliste - Klasssemedaljer R

1

Mathias Norshus

Andebu

6/6 4/3 6/3 6/2 6/4

28/18

Gull klassemedalje

2

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll

6/1 6/5 5/3 6/2 5/2

28/13

Sølv klassemedalje

3

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll

6/1 3/1 3/1 5/1 6/1

23/5

Bronse klassemedalje

4

Mathea Lilleengen

Sem

3/0 5/3 3/2 6/1 5/1

22/7

 

5

Leander Sone Einmo

Sem

2/0 4/2 3/0 5/5 6/5

20/12

 

Premieliste - Klasssemedaljer ER

1

Sara Østebø

Sem

6/1 6/6 5/0 6/1 6/4

29/12

Gull klassemedalje

2

Henrik Fatland Nilsen

Sande

5/2 5/2 6/3 6/5 6/4

28/16

Sølv klassemedalje

3

Ellen Rebecka Grorud

Sem

6/4 5/2 4/3 6/4 6/3

27/16

Bronse klassemedalje

4

Jonas Svendsen

Nøtterø

6/6 6/3 6/1 3/1 6/4

27/15

 

5

Andrine Fjeld Løberg

Andebu

6/3 6/2 4/2 5/2 6/0

27/9

 

6

Elise Bergli

Sem

6/1 4/1 5/4 5/4 6/4

26/14

 

7

Isak Gurrik

Nøtterø

6/1 5/4 4/2 6/1 5/3

26/11

 

Premieliste - Klasssemedaljer J

1

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

6/3 6/6 6/6 6/4 6/6

30/25

Gull klassemedalje

Premieliste - Klasssemedaljer NV

1

Stian Adams

Nøtterø

6/4 6/5 6/4 6/6 6/5

30/24

Gull klassemedalje

Premieliste - Klasssemedaljer V65

1

Sven Idland

Sem

6/5 6/5 6/5 6/5 6/3

30/23

Gull klassemedalje

Premieliste - Klasssemedaljer V73

1

Willy Enger

Nøtterø

6/4 6/2 6/4 6/3 6/6

30/19

Gull klassemedalje

2

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn

6/4 5/1 6/2 6/2 6/3

29/12

Sølv klassemedalje

Premieliste - Klasssemedaljer JEG

1

Kjell Arne Bårnes

Styrvoll

6/6 6/5 6/4 6/4 6/2

30/21

Gull klassemedalje

2

Stein H. Høj Jørgensen

Sandar og Sandefjord

4/0 2/1 2/0 5/3 6/2

19/6

Sølv klassemedalje

Premieliste - Mesterskap Rekrutt

1

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll

28/13 6/5 6/0

40/5

Nammo medalje m/diplom

2

Mathias Norshus

Andebu

28/18 6/5 3/0

37/5

Sølv medalje

3

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll

23/5 6/4 5/0

34/4

Bronse medalje

4

Mathea Lilleengen

Sem

22/7 6/3 6/0

34/3

 

5

Leander Sone Einmo

Sem

20/12 6/4 5/0

31/4

 

Premieliste - Mesterskap Eldre rekrutt

1

Henrik Fatland Nilsen

Sande

28/16 6/5 6/0

40/5

Nammo medalje m/diplom

2

Sara Østebø

Sem

29/12 6/2 5/0

40/2

Sølv medalje

3

Jonas Svendsen

Nøtterø

27/15 6/5 5/0

38/5

Bronse medalje

4

Ellen Rebecka Grorud

Sem

27/16 6/5 4/0

37/5

 

5

Andrine Fjeld Løberg

Andebu

27/9 6/0 3/0

36/0

 

Premieliste - Mesterskap Junior

1

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

30/25 6/5 6/5

42/10

Nammo medalje m/diplom

Premieliste - Mesterskap V65

1

Sven Idland

Sem

30/23 6/5 6/5

42/10

Sølv medalje

Premieliste - Mesterskap V73

1

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn

29/12 6/6 6/5

41/11

Sølv medalje

2

Willy Enger

Nøtterø

30/19 6/6 5/1

41/7

 

Premieliste - Stuper'n

1

Bjørn Enerud

Sande

4

9.88

9.88

Napp i "Stuper" pokal

2

Egil Nystuen

Nøtterø

V55

12.29

12.29

 

3

Ottar Steinstø

Sem

4

12.49

12.49

 

4

Bjørn Holmboe

Sande

4

12.56

12.56

 

5

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

J

13.14

13.14

 

6

Linda Herland

Hedrum

4

13.32

13.32

 

7

Ragnar Flaatnes

Sem

5

14.12

14.12

 

8

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4

14.24

14.24

 

9

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

5

16.19

16.19

 

10

Hans Reidar Johansen

Sem

3

16.67

16.67

 

11

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

17.58

17.58

 

12

Ingmar Karlsen

Nøtterø

V55

18.75

18.75

 

13

Daniel Davidsen

Andebu

5

20.19

20.19

 

14

Joachim Bakken

Andebu

3

20.37

20.37

 

15

Borger Herland

Hedrum

V55

20.56

20.56

 

16

Ole Herland

Hedrum

3

21.49

21.49

 

17

David Davidsen

Sande

4

23.04

23.04

 

18

Håvard Nilsen

Sande

1

23.43

23.43

 

19

Geir Rune Dregelid

Sande

3

24.08

24.08

 

20

Odd Gunnar Knutsen

Slagen

2

26.56

26.56

 

21

Klavs Kjeldmand

Holmestrand og Omegn

1

30.04

30.04

 

22

John Berg

Slagen

V55

30.69

30.69

 

23

Henrik Fatland Nilsen

Sande

ER

30.77

30.77

 

24

Finn Tore Knudsen

Nøtterø

V55

99.99

99.99

 

24

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord

2

99.99

99.99

 

24

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

5

99.99

99.99

 

Premieliste - Stang

1

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

5

11 11

22

Napp i Stangpokal

2

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

5

9 10

19

 

3

Bjørn Enerud

Sande

4

11 8

19

 

4

Jeanette Hegg Duestad

Sem

5

9 9

18

 

5

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

5

8 9

17

 

6

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4

9 8

17

 

6

Ragnar Flaatnes

Sem

5

9 8

17

 

8

Ottar Steinstø

Sem

4

11 6

17

 

9

Bjørn Holmboe

Sande

4

7 9

16

 

9

Geir Rune Dregelid

Sande

3

7 9

16

 

11

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

5

9 7

16

 

12

Egil Nystuen

Nøtterø

V55

8 7

15

 

12

Line Camilla Næss

Styrvoll

4

8 7

15

 

14

Odd Gunnar Knutsen

Slagen

2

7 6

13

 

14

Linda Herland

Hedrum

4

7 6

13

 

16

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

3

8 5

13

 

17

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord

2

5 7

12

 

17

Kjell Arild Hellenes

Styrvoll

V55

5 7

12

 

19

Ole Herland

Hedrum

3

6 6

12

 

19

David Davidsen

Sande

4

6 6

12

 

21

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

J

4 7

11

 

22

Joachim Bakken

Andebu

3

5 6

11

 

23

Klavs Kjeldmand

Holmestrand og Omegn

1

6 5

11

 

24

Daniel Davidsen

Andebu

5

4 6

10

 

25

John Berg

Slagen

V55

6 4

10

 

26

Finn Tore Knudsen

Nøtterø

V55

5 4

9

 

26

Stig Tore Kvam

Larvik

1

5 4

9

 

26

Borger Herland

Hedrum

V55

5 4

9

 

29

Håvard Nilsen

Sande

1

3 5

8

 

30

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

V55

3 2

5

 

30

Henrik Fatland Nilsen

Sande

ER

3 2

5

 

Klasse 1 - 30 Skudd

1

Klavs Kjeldmand

Holmestrand og Omegn

5/2 6/6 5/4 6/4 5/2

27/18

Gjenstand

2

Stig Tore Kvam

Larvik

5/3 5/5 5/3 5/2 6/3

26/16

 

3

Håvard Nilsen

Sande

3/1 6/2 6/4 5/2 5/0

25/9

 

Klasse 2 - 30 Skudd

1

Christian Henrik Dahl

Sandar og Sandefjord

4/1 5/2 6/5 5/2 6/1

26/11

Gjenstand

Klasse 3 - 30 Skudd

1

Geir Rune Dregelid

Sande

6/3 6/2 6/3 6/0 5/3

29/11

Gjenstand

2

Roar Havstein

Sem

5/2 5/1 6/2 5/0 6/2

27/7

Gjenstand

3

Ole Herland

Hedrum

5/2 5/3 4/2 5/2 6/2

25/11

 

4

Anders Martin Dahl

Sandar og Sandefjord

6/4 5/0 6/5 1/0 6/3

24/12

 

5

Hans Reidar Johansen

Sem

2/0 2/0 6/4 6/1 6/3

22/8

 

6

Joachim Bakken

Andebu

4/2 3/1 5/2 4/2 5/4

21/11

 

Klasse 4 - 30 Skudd

1

Bjørn Enerud

Sande

6/2 6/3 6/5 6/3 6/2

30/15

Gjenstand

2

David Davidsen

Sande

5/1 6/4 6/5 6/2 6/5

29/17

Gjenstand

3

Thomas Benjaminsen

Sandar og Sandefjord

4/3 6/2 6/6 6/4 6/5

28/20

Gjenstand

4

Bjørn Holmboe

Sande

4/1 6/2 6/2 6/3 6/6

28/14

 

5

Linda Herland

Hedrum

5/3 5/2 5/5 5/3 6/4

26/17

 

6

Tom Knudsen

Sandar og Sandefjord

3/0 6/5 6/3 6/0 4/1

25/9

 

7

Line Camilla Næss

Styrvoll

3/2 4/1 5/3 5/1 5/2

22/9

 

8

Ottar Steinstø

Sem

4/1 4/0 3/0 5/1 5/2

21/4

 

Klasse 5 - 30 Skudd

1

Benjamin Tingsrud Karlsen

Sem

6/5 6/5 6/5 6/6 6/5

30/26

Gjenstand

2

Irene Knudsen Bøe

Sandar og Sandefjord

6/5 6/3 6/5 6/5 6/6

30/24

Gjenstand

3

Jeanette Hegg Duestad

Sem

6/3 6/4 6/5 6/5 6/6

30/23

Gjenstand

4

Tor Jarle Nystuen

Nøtterø

6/5 6/6 6/3 6/3 6/6

30/23

 

5

Daniel Davidsen

Andebu

6/4 6/5 6/5 6/5 6/1

30/20

 

6

Steinar Holtan Bøe

Sandar og Sandefjord

6/1 6/3 6/6 6/4 6/5

30/19

 

7

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

6/3 6/4 6/5 6/1 6/5

30/18

 

8

Ragnar Flaatnes

Sem

5/2 6/2 6/3 6/2 6/5

29/14

 

Klasse V55 - 30 Skudd

1

Ingmar Karlsen

Nøtterø

6/2 6/2 6/3 6/4 6/4

30/15

Gjenstand

2

Egil Nystuen

Nøtterø

6/5 5/2 5/5 5/1 6/5

27/18

Gjenstand

3

Kjell Arild Hellenes

Styrvoll

4/1 6/1 6/5 5/3 6/4

27/14

Gjenstand

4

John Berg

Slagen

2/1 6/1 6/5 5/2 6/2

25/11

 

5

Borger Herland

Hedrum

5/1 5/1 6/4 4/2 5/0

25/8

 

6

Svein Wiktor Kinander

Nøtterø

4/1 1/0 5/3 3/0 6/1

19/5

 

7

Finn Tore Knudsen

Nøtterø

3/0 3/0 3/2 1/0 4/1

14/3

 

Klasse NU - 30 Skudd

1

Aurora Herland

Hedrum

6/3 2/1 1/0 6/2 5/3

20/9

Gjenstand

2

Oliver Nordrum Nilsen

Andebu

5/4 4/0 5/2 6/4 4/1

24/11

Gjenstand

Klasse R - 30 Skudd

1

Mathias Norshus

Andebu

6/6 4/3 6/3 6/2 6/4

28/18

Gjenstand

2

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll

6/1 6/5 5/3 6/2 5/2

28/13

Gjenstand

3

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll

6/1 3/1 3/1 5/1 6/1

23/5

 

4

Mathea Lilleengen

Sem

3/0 5/3 3/2 6/1 5/1

22/7

 

5

Leander Sone Einmo

Sem

2/0 4/2 3/0 5/5 6/5

20/12

 

Klasse ER - 30 Skudd

1

Sara Østebø

Sem

6/1 6/6 5/0 6/1 6/4

29/12

Gjenstand

2

Henrik Fatland Nilsen

Sande

5/2 5/2 6/3 6/5 6/4

28/16

Gjenstand

3

Ellen Rebecka Grorud

Sem

6/4 5/2 4/3 6/4 6/3

27/16

Gjenstand

4

Jonas Svendsen

Nøtterø

6/6 6/3 6/1 3/1 6/4

27/15

 

5

Andrine Fjeld Løberg

Andebu

6/3 6/2 4/2 5/2 6/0

27/9

 

6

Elise Bergli

Sem

6/1 4/1 5/4 5/4 6/4

26/14

 

7

Isak Gurrik

Nøtterø

6/1 5/4 4/2 6/1 5/3

26/11

 

Klasse J - 30 Skudd

1

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen

6/3 6/6 6/6 6/4 6/6

30/25

Gjenstand

Klasse NV - 30 Skudd

1

Stian Adams

Nøtterø

6/4 6/5 6/4 6/6 6/5

30/24

Gjenstand

Klasse V65 - 30 Skudd

1

Sven Idland

Sem

6/5 6/5 6/5 6/5 6/3

30/23

Gjenstand

Klasse V73 - 30 Skudd

1

Willy Enger

Nøtterø

6/4 6/2 6/4 6/3 6/6

30/19

Gjenstand

2

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn

6/4 5/1 6/2 6/2 6/3

29/12

 

Klasse JEG - 30 Skudd

1

Kjell Arne Bårnes

Styrvoll

6/6 6/5 6/4 6/4 6/2

30/21

Gjenstand

2

Stein H. Høj Jørgensen

Sandar og Sandefjord

4/0 2/1 2/0 5/3 6/2

19/6

 

Lagskyting Lagskyting finfelt -

Lagskyting Lagskyting grovfelt -

 

1

Nøtterø

90/56

Napp i lagpokal Senior

 

Tor Jarle Nystuen (5)

30/23

 

 

Bjørn Egil Hansen (5)

30/18

 

 

Ingmar Karlsen (V55)

30/15

 

 

2

Sem

89/63

 

 

Benjamin Tingsrud Karlsen (5)

30/26

 

 

Jeanette Hegg Duestad (5)

30/23

 

 

Ragnar Flaatnes (5)

29/14

 

 

3

Sandar og Sandefjord

88/63

 

 

Irene Knudsen Bøe (5)

30/24

 

 

Steinar Holtan Bøe (5)

30/19

 

 

Thomas Benjaminsen (4)

28/20

 

 

4

Sande

88/43

 

 

Bjørn Enerud (4)

30/15

 

 

David Davidsen (4)

29/17

 

 

Geir Rune Dregelid (3)

29/11

 

 

5

Hedrum

76/36

 

 

Linda Herland (4)

26/17

 

 

Ole Herland (3)

25/11

 

 

Borger Herland (V55)

25/8

 

 

6

Andebu

51/31

 

 

Daniel Davidsen (5)

30/20

 

 

Joachim Bakken (3)

21/11

 

 

 

 

 

 

7

Styrvoll

49/23

 

 

Kjell Arild Hellenes (V55)

27/14

 

 

Line Camilla Næss (4)

22/9

 

 

 

 

 

 

8

Slagen

25/11

 

 

John Berg (V55)

25/11