Mesterskap: KL 3 – 5    KL V 55 KL V 65 V 73    JR ER R   Klassemedaljer Vandrepokaler
 Lagskyting: Ungdom Veteran Senior
Mesterskap 10 - 15 - 25 skudd alle:
KLASSESETTING OG STEVNEOPPGJØR

SAMLAGSMESTERSKAP 2007
Arr. SEM skytterlag  19 August          
Klasse 3-5 Topp
1 Ann Kristin Aarskog Vikhagen Sem 347p Gylt medalje
2 Hans Kr. Wear Styrvoll 347p Stjerne
3 Ragnar Flaatnes Sem 345p Stjerne
4 Tommy Gjølberg Sem 344p Stjerne
5 Bjørn Tonny Stalsberg Holmestr. 342p Stjerne
6 Tor Nystuen Nøtterø 341p Stjerne
7 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 340p Stjerne
7 Jørn Vikhagen Sem 340p Gylt medalje
9 Irene Knudsen Nøtterø 339p Stjerne
9 Dagfinn Johnsen Nøtterø 339p Stjerne
11 Bjørn Solberg Sem 337p Stjerne
12 Kim Thore Holtan Styrvoll 335p Stjerne
13 Steinar Holtan Sandar & S 335p Stjerne
14 Anders Øiehaug Sem 332p Stjerne
14 Ole Jørgen Solli Styrvoll 332p Stjerne
16 Inger Hustuft Aadne Styrvoll 331p Stjerne
17 John Berg Tønsberg 330p Gylt medalje
Klasse V 55 Topp
1 Signe Wingaard Nøtterø 343p Sølv medalje
Klasse V 65
1 Odd Brudal Andebu 347p Sølv medalje
Klasse V 73
1 Odd Edland Sem 348p Sølv medalje
Klasse Jr Topp
1 Kristoffer Skjelland   Andebu 348p Namomedalje m/diplom
2 Daniel Davidsen   Andebu 348p DFS ungdomsmedalje
3 Mikael Søyland   Sem 349p DFS ungdomsmedalje
Klasse ER
1 Robin K. Gustavsen   Nøtterø 350p Namomedalje m/diplom
2 Herman Homelien   Nøtterø 349p DFS ungdomsmedalje
3 Henrik Engen   Sem 349p DFS ungdomsmedalje
Klasse R
1 Marthe Røed Hansen   Holmestr. 345p Namomedalje m/diplom
2 Marius Røed Hansen   Holmestr. 344p DFS ungdomsmedalje
3 Ole A. Marthinsen   Slagen 343p DFS ungdomsmedalje
  Vandrepokaler   Topp      
Tønsbergs Blads pokal
Ann Krisin Aarskog Vikhagen Sem 347p
Klassepokalen
Ann Kristin Aarskog Vikhagen Sem 148p
Grunnlagspokalen
Hans Kr. Wear Styrvoll 100p
Hortenskanna
Hans Kr. Wear Styrvoll 347p
Veteranpokalen
Signe Wingaard Nøtterø 343p
Lagpokal senior Topp
Sems 1. lag
Ann Kristin Årskog Vikhagen 98p
Tommy Gjølberg 97p 293p
Ragnar Flaatnes 98p
Lagpokal veteran
Nøtterø
Svein Kinander 99p
Signe Wingaard 98p 297p
Willy Enger 100p
Lagpokal ungdom
Sems 1. lag
Henrik Engen 99p
Tobias Lilleås 100p 299p
August Bendiksen 100p
Klassemedaljer Topp
Kl 5 Bjørn Solberg 60p Gylt med E.o
Harald Enger 60p Sølv med E.o
Bjørn Egil Hansen 59p Br. Med
Kl 4 Dag Hesby 58p Gylt med
Ingen Hustuft Aadne 57p Sølv med E.o
Ole Kr. Røed 57p Br. Med E.o
Kl 3 Bjørn Håkedal 56p Gylt med
Haakon Bøe 54p Sølv med E.o
Morten Solli 54p Br. Med E.o
Kl 2 Emil Engen 55p Gylt med
Yngve Hjerpekjønn 54p Sølv med
Kl 1 Per Olav Næss 56p Gylt med
V73 Odd Edland 250p Gylt med
V65 Harald A. Døvle 247p Gylt med
Odd Brudal 247p Sølv med E.o
Knut Skjelland 247p Br. Med E.o
V55 Yngvar Vataker 60p Gylt med
Svein Kinander 58p Sølv med
Signe Wingaard 58p Br. Med
 JR Daniel Davidsen 249p Gylt med
August Bendiksen 248p Sølv med
Mikael Søyland 248p Br. Med
ER Robin K. Gustavsen 250p Gylt med
Tobias Lilleås 250p Sølv med
Henrik Engen 250p Br. Med
 R Marthe Røed Hansen 249p Gylt med
Håkon Falk Taksdal 246p Sølv med
Marius Røed Hansen 245p Br. Med

KLASSERESULTATER

Klasse 1 15 Skudd                         Topp

1

Bjørn Scherven

Styrvoll

48 48 49

145

2

Per Olav Næss

Styrvoll

47 50 45

142

3

Anneth Holland Knutsen

Slagen

37 41 46

124

Klasse 2 15 Skudd

1

Ken Davidsen

Andebu

50 46 50

146

2

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

46 47 49

142

3

Emil Engen

Sem

50 44 47

141

4

Nils Ole Kalager

Holmestrand og omegn

46 35 46

127

5

Tore Hansen

Holmestrand og omegn

47 42 29

118

Klasse V55 15 Skudd

1

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord

50 48 50

148

2

Signe Wingaard

Nøtterø

49 49 50

148

3

Kjell B. Holtan

Sandar og Sandefjord

50 47 50

147

4

Willy Enger

Nøtterø

49 45 50

144

5

Magne L. Johnsen

Holmestrand og omegn

50 47 47

144

6

Svein Kinander

Nøtterø

47 47 49

143

7

Sverre Fevang

Sem

48 45 48

141

8

Ole Anton Flugund

Våle

48 46 45

139

Klasse 1 Grunnlag

1

Bjørn Scherven

Styrvoll

9XX*X9X99X

96

2

Per Olav Næss

Styrvoll

79*X*X99XX

94

3

Anneth Holland Knutsen

Slagen

9*99889X8X

90

Klasse 2 Grunnlag

1

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

X*XXX9X9XX

98

2

Emil Engen

Sem

8X98*9*X*X

94

3

Ken Davidsen

Andebu

9X8X9*XXX8

94

4

Nils Ole Kalager

Holmestrand og omegn

9*686888*X

83

5

Tore Hansen

Holmestrand og omegn

8X76999687

79

Klasse V55 Grunnlag

1

Ole Anton Flugund

Våle

9X*XXXX**9

98

2

Signe Wingaard

Nøtterø

999XXX*XX*

97

3

Willy Enger

Nøtterø

9X*9X9*9X*

96

4

Magne L. Johnsen

Holmestrand og omegn

X999X9**9*

95

5

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord

99X9X9*9XX

95

6

Kjell B. Holtan

Sandar og Sandefjord

999X89XXX9

93

7

Sverre Fevang

Sem

XX87999*99

90

8

Svein Kinander

Nøtterø

789998XX99

88

Klasse 1 Lite grunnlag

1

Per Olav Næss

Styrvoll

56

56

2

Bjørn Scherven

Styrvoll

55

55

3

Anneth Holland Knutsen

Slagen

51

51

Klasse 2 Lite grunnlag

1

Emil Engen

Sem

55

55

2

Yngve Hjerpekjønn

Andebu

54

54

3

Ken Davidsen

Andebu

53

53

4

Nils Ole Kalager

Holmestrand og omegn

46

46

5

Tore Hansen

Holmestrand og omegn

42

42

Klasse 3 Lite grunnlag

1

Bjørn Håkedal

Nøtterø

56

56

2

Haakon Bøe

Tønsberg

54

54

2

Morten Solli

Styrvoll

54

54

4

Jørn Fremstad

Sandar og Sandefjord

53

53

5

Terje Skau

Holmestrand og omegn

52

52

6

Erik Marthinsen

Slagen

52

52

7

Merethe Røsholt

Styrvoll

52

52

8

Jon Berg

Tønsberg

52

52

9

Einar Gabriel Løken

Holmestrand og omegn

51

51

10

Ole Herland

Hedrum

48

48

11

Pernille Karppinen

Slagen

44

44

Klasse 4 Lite grunnlag

1

Dag Hesby

Sem

58

58

2

Ole Kr. Røed

Sandar og Sandefjord

57

57

2

Inger Hustuft Aadne

Styrvoll

57

57

4

Jon Inge Stenbakk

Styrvoll

57

57

5

Terje Røsholt

Styrvoll

56

56

6

Steinar Holtan

Sandar og Sandefjord

55

55

7

Anders M. Øiehaug

Sem

54

54

8

Bernt Johansen

Sandar og Sandefjord

54

54

9

Cecilie Berg

Slagen

54

54

10

Irene Knudsen

Nøtterø

54

54

11

Ole Jørgen Solli

Styrvoll

53

53

12

Tom Knudsen

Nøtterø

51

51

12

Gunnar Aarvold

Sem

51

51

Klasse 5 Lite grunnlag

1

Bjørn Solberg

Sem

60

60

1

Harald Enger

Nøtterø

60

60

3

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

59

59

4

Tor Nystuen

Nøtterø

59

59

4

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

59

59

6

Bjørn Tonny Stalsberg

Holmestrand og omegn

58

58

7

Ragnar Flaatnes

Sem

58

58

8

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

Sem

58

58

9

Jørn Vikhagen

Sem

57

57

9

Robert Gjølberg

Sem

57

57

9

Dagfinn Johnsen

Nøtterø

57

57

12

Torstein Sommerstad

Andebu

57

57

13

Kim Thore Holtan

Styrvoll

56

56

14

Hans Kristian Wear

Styrvoll

56

56

15

Kristian Gjølberg

Sem

54

54

Klasse V55 Lite grunnlag

1

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord

60

60

2

Svein Kinander

Nøtterø

58

58

3

Signe Wingaard

Nøtterø

58

58

4

Willy Enger

Nøtterø

57

57

5

Sverre Fevang

Sem

57

57

6

Magne L. Johnsen

Holmestrand og omegn

56

56

7

Kjell B. Holtan

Sandar og Sandefjord

56

56

8

Ole Anton Flugund

Våle

55

55

Klasse 3 Ligg

1

Pernille Karppinen

Slagen

49

49

2

Ole Herland

Hedrum

49

49

2

Bjørn Håkedal

Nøtterø

49

49

4

Terje Skau

Holmestrand og omegn

49

49

4

Morten Solli

Styrvoll

49

49

6

Merethe Røsholt

Styrvoll

49

49

7

Jørn Fremstad

Sandar og Sandefjord

48

48

8

Jon Berg

Tønsberg

48

48

9

Haakon Bøe

Tønsberg

47

47

9

Erik Marthinsen

Slagen

47

47

11

Einar Gabriel Løken

Holmestrand og omegn

44

44

Klasse 4 Ligg

1

Steinar Holtan

Sandar og Sandefjord

50

50

2

Irene Knudsen

Nøtterø

50

50

2

Gunnar Aarvold

Sem

50

50

2

Ole Jørgen Solli

Styrvoll

50

50

5

Dag Hesby

Sem

50

50

6

Bernt Johansen

Sandar og Sandefjord

49

49

7

Ole Kr. Røed

Sandar og Sandefjord

49

49

7

Terje Røsholt

Styrvoll

49

49

9

Tom Knudsen

Nøtterø

48

48

9

Cecilie Berg

Slagen

48

48

11

Anders M. Øiehaug

Sem

48

48

12

Jon Inge Stenbakk

Styrvoll

47

47

13

Inger Hustuft Aadne

Styrvoll

47

47

Klasse 5 Ligg

1

Tor Nystuen

Nøtterø

50

50

2

Robert Gjølberg

Sem

50

50

2

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

50

50

4

Bjørn Solberg

Sem

50

50

4

Ragnar Flaatnes

Sem

50

50

4

Harald Enger

Nøtterø

50

50

4

Jørn Vikhagen

Sem

50

50

4

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

50

50

4

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

Sem

50

50

10

Dagfinn Johnsen

Nøtterø

50

50

11

Tommy Gjølberg

Sem

50

50

11

Hans Kristian Wear

Styrvoll

50

50

13

Kristian Gjølberg

Sem

49

49

13

Torstein Sommerstad

Andebu

49

49

15

Kim Thore Holtan

Styrvoll

49

49

15

Bjørn Tonny Stalsberg

Holmestrand og omegn

49

49

Klasse 3 Kne

1

Erik Marthinsen

Slagen

48

48

1

Jon Berg

Tønsberg

48

48

3

Pernille Karppinen

Slagen

48

48

3

Jørn Fremstad

Sandar og Sandefjord

48

48

3

Merethe Røsholt

Styrvoll

48

48

6

Bjørn Håkedal

Nøtterø

48

48

7

Morten Solli

Styrvoll

47

47

8

Ole Herland

Hedrum

47

47

9

Terje Skau

Holmestrand og omegn

46

46

10

Haakon Bøe

Tønsberg

46

46

11

Einar Gabriel Løken

Holmestrand og omegn

44

44

Klasse 4 Kne

1

Inger Hustuft Aadne

Styrvoll

50

50

2

Irene Knudsen

Nøtterø

50

50

3

Steinar Holtan

Sandar og Sandefjord

49

49

4

Jon Inge Stenbakk

Styrvoll

48

48

5

Gunnar Aarvold

Sem

48

48

6

Tom Knudsen

Nøtterø

48

48

6

Bernt Johansen

Sandar og Sandefjord

48

48

8

Anders M. Øiehaug

Sem

47

47

9

Terje Røsholt

Styrvoll

47

47

9

Cecilie Berg

Slagen

47

47

11

Dag Hesby

Sem

47

47

12

Ole Jørgen Solli

Styrvoll

46

46

13

Ole Kr. Røed

Sandar og Sandefjord

46

46

Klasse 5 Kne

1

Tommy Gjølberg

Sem

50

50

1

Dagfinn Johnsen

Nøtterø

50

50

1

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

Sem

50

50

4

Jørn Vikhagen

Sem

50

50

5

Ragnar Flaatnes

Sem

50

50

5

Tor Nystuen

Nøtterø

50

50

5

Hans Kristian Wear

Styrvoll

50

50

8

Bjørn Tonny Stalsberg

Holmestrand og omegn

49

49

8

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

49

49

10

Bjørn Solberg

Sem

48

48

11

Torstein Sommerstad

Andebu

47

47

12

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

47

47

13

Kristian Gjølberg

Sem

47

47

13

Kim Thore Holtan

Styrvoll

47

47

13

Harald Enger

Nøtterø

47

47

16

Robert Gjølberg

Sem

45

45

Klasse 3 Stå

1

Ole Herland

Hedrum

45

45

2

Bjørn Håkedal

Nøtterø

43

43

3

Einar Gabriel Løken

Holmestrand og omegn

42

42

4

Jon Berg

Tønsberg

41

41

5

Jørn Fremstad

Sandar og Sandefjord

41

41

6

Haakon Bøe

Tønsberg

40

40

7

Morten Solli

Styrvoll

38

38

8

Erik Marthinsen

Slagen

37

37

9

Merethe Røsholt

Styrvoll

34

34

10

Terje Skau

Holmestrand og omegn

28

28

11

Pernille Karppinen

Slagen

24

24

Klasse 4 Stå

1

Steinar Holtan

Sandar og Sandefjord

48

48

1

Bernt Johansen

Sandar og Sandefjord

48

48

3

Tom Knudsen

Nøtterø

47

47

4

Jon Inge Stenbakk

Styrvoll

46

46

5

Ole Jørgen Solli

Styrvoll

45

45

6

Irene Knudsen

Nøtterø

45

45

7

Anders M. Øiehaug

Sem

45

45

8

Terje Røsholt

Styrvoll

44

44

9

Inger Hustuft Aadne

Styrvoll

44

44

10

Gunnar Aarvold

Sem

43

43

11

Cecilie Berg

Slagen

42

42

12

Dag Hesby

Sem

40

40

13

Ole Kr. Røed

Sandar og Sandefjord

36

36

Klasse 5 Stå

1

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

Sem

48

48

2

Kristian Gjølberg

Sem

48

48

3

Harald Enger

Nøtterø

47

47

4

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

47

47

4

Hans Kristian Wear

Styrvoll

47

47

6

Bjørn Tonny Stalsberg

Holmestrand og omegn

46

46

7

Ragnar Flaatnes

Sem

46

46

8

Tommy Gjølberg

Sem

46

46

9

Bjørn Solberg

Sem

46

46

9

Jørn Vikhagen

Sem

46

46

11

Dagfinn Johnsen

Nøtterø

45

45

12

Tor Nystuen

Nøtterø

45

45

13

Robert Gjølberg

Sem

44

44

14

Kim Thore Holtan

Styrvoll

43

43

15

Torstein Sommerstad

Andebu

43

43

16

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

43

43

Klasse 3 Grunnlag

1

Jon Berg

Tønsberg

89XXX9X9**

95

2

Morten Solli

Styrvoll

897XX*X99*

92

3

Terje Skau

Holmestrand og omegn

988999**XX

92

4

Jørn Fremstad

Sandar og Sandefjord

999XX9X88*

92

5

Merethe Røsholt

Styrvoll

8*999*9*98

91

6

Einar Gabriel Løken

Holmestrand og omegn

898*X8XX98

90

7

Bjørn Håkedal

Nøtterø

7*8999X89*

89

8

Ole Herland

Hedrum

7999*9*989

89

9

Erik Marthinsen

Slagen

776X979*9X

84

10

Pernille Karppinen

Slagen

37899X9X9X

84

11

Haakon Bøe

Tønsberg

587X89999X

84

Klasse 4 Grunnlag

1

Anders M. Øiehaug

Sem

*7X9**XXX9

95

2

Irene Knudsen

Nøtterø

*X9*99X99*

95

3

Jon Inge Stenbakk

Styrvoll

79X*99X*9X

93

4

Inger Hustuft Aadne

Styrvoll

9989XXX*99

93

5

Tom Knudsen

Nøtterø

78**X9X*99

92

6

Gunnar Aarvold

Sem

8X96X*9XXX

92

7

Terje Røsholt

Styrvoll

7879***X9*

90

8

Cecilie Berg

Slagen

68X89X9*XX

90

9

Dag Hesby

Sem

9899*X9998

90

10

Steinar Holtan

Sandar og Sandefjord

8998X98X99

89

11

Ole Kr. Røed

Sandar og Sandefjord

789*999999

88

12

Ole Jørgen Solli

Styrvoll

97X769*X99

86

13

Bernt Johansen

Sandar og Sandefjord

7899X*X*__

73

Klasse 5 Grunnlag

1

Hans Kristian Wear

Styrvoll

XX**X*XXX*

100

2

Ragnar Flaatnes

Sem

**9X*X*X**

99

2

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

Sem

9*X*X****X

99

4

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

*XXX*9XXX*

99

5

Bjørn Tonny Stalsberg

Holmestrand og omegn

XXXX*X*9XX

99

6

Tor Nystuen

Nøtterø

9XXXX9***X

98

6

Bjørn Egil Hansen

Nøtterø

9XX9*X*X*X

98

8

Tommy Gjølberg

Sem

X*99XXX*XX

98

9

Kim Thore Holtan

Styrvoll

9X**X99X*X

97

10

Bjørn Solberg

Sem

99X9X**9X*

96

11

Dagfinn Johnsen

Nøtterø

XX99X99X*X

96

12

Jørn Vikhagen

Sem

9999X9***X

95

13

Harald Enger

Nøtterø

X7X99XXXXX

95

14

Robert Gjølberg

Sem

89XX9*9*99

93

15

Kristian Gjølberg

Sem

*789X9X9X*

92

16

Torstein Sommerstad

Andebu

879XXX99X*

92

 

Klasse ASP 25 Skudd

1

Andreas Wold

Tønsberg

46 47 45  85

223

2

Cecilie Nørberg

Sem

49 45 43  95

232

3

Daniel Rafaelsen

Tønsberg

46 44 48  92

230

4

Henrik Fon

Slagen

45 46 47  95

233

5

Janna Ims

Holmestrand og omegn

41 41 41  64

187

6

Jeanett Hegg Duestad

Sem

39 47 41  78

205

7

Johanne Herland

Hedrum

45 43 42  81

211

8

Karoline Hustuft Aadne

Styrvoll

47 46 47  98

238

9

Karsten Nørberg

Sem

44 41 47  90

222

10

Kjersti Marie Bårnes

Styrvoll

41 49 44  92

226

11

Knut Nicolai Heftøy

Sem

40 43 42  80

205

12

Lars Rougtvedt

Sem

44 47 49  98

238

13

Lasse Hegg Myhre

Sem

41 38 43  89

211

14

Madelen Engen Skarsholt

Sem

40 43 41  84

208

15

Maren Kalager

Holmestrand og omegn

38 37 35  78

188

16

Mathias Fon

Slagen

41 42 41  91

215

17

Njål Christensen

Slagen

48 19 45  89

201

18

Simon Norhall

Holmestrand og omegn

34 29 38  72

173

19

Therese Nørberg

Sem

45 48 46  93

232

20

Tina Løke

Sem

41 45 43  87

216

Klasse R 15 Skudd

1

Marthe Røed Hansen

Holmestrand og omegn

50 50 50

150

2

Håkon Falk Taksdal

Nøtterø

50 49 49

148

3

Hans Martin Bårnes

Styrvoll

49 49 49

147

4

Marius Røed Hansen

Holmestrand og omegn

50 47 50

147

4

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

49 49 49

147

6

Ole A. Marthinsen

Slagen

49 50 47

146

7

Line Camilla Næss

Styrvoll

48 49 48

145

8

Jonas Larsen

Slagen

48 48 48

144

9

Robin Almqvist

Sem

47 47 47

141

10

Remi Andre Nilsen

Nøtterø

47 46 48

141

11

Anders Holtan Larsen

Styrvoll

45 48 46

139

12

Ole Jørgen Kalager

Holmestrand og omegn

48 46 45

139

13

Mats Christoffersen

Nøtterø

43 47 47

137

14

Ådne Christenesen

Slagen

42 47 46

135

15

Mathias Runhaug Olafsen

Nøtterø

35 43 28

106

Klasse ER 15 Skudd

1

Robin K. Gustavsen

Nøtterø

50 50 50

150

2

Henrik Engen

Sem

50 50 50

150

2

Mathilde Herland

Hedrum

50 50 50

150

2

Tobias Lilleås

Sem

50 50 50

150

5

Anders Linnerud

Sem

50 50 50

150

5

Inga Marie H. Thorsen

Andebu

50 50 50

150

7

Herman Homelien

Nøtterø

50 50 49

149

7

Camilla Larsen

Slagen

49 50 50

149

7

Signe Meland

Styrvoll

50 49 50

149

10

Joachim Røed Hansen

Holmestrand og omegn

50 50 49

149

11

Harald Thorsåshaugen

Styrvoll

50 50 49

149

12

Andreas Eid

Nøtterø

48 50 50

148

13

Preben Kirkeberg

Nøtterø

49 49 49

147

14

Christian Løfqvist

Nøtterø

48 48 50

146

15

Tommy Arnesen

Styrvoll

49 49 48

146

16

Ruben Nyegaard

Sem

48 48 49

145

17

Simen Thommasen

Styrvoll

48 48 48

144

18

Andreas Gråberg Røsholt

Styrvoll

47 49 48

144

19

Alexander Hellenes

Styrvoll

46 49 48

143

20

Thomas Klausen

Styrvoll

48 47 48

143

21

Per Henning Arnesen

Styrvoll

40 49 50

139

22

Linn Elise Langaas

Sem

49 49 39

137

Klasse J 15 Skudd

1

Daniel Davidsen

Andebu

50 50 50

150

2

Kristoffer Skjelland

Andebu

50 50 50

150

3

Mikael Søyland

Sem

50 50 49

149

4

August Bendiksen

Sem

50 48 50

148

5

Tine Meland

Styrvoll

50 47 50

147

6

Marthe Karppinen

Slagen

49 48 50

147

7

Andre R. Marthinsen

Slagen

48 49 50

147

8

Anders Mathisen

Nøtterø

50 48 49

147

9

Marius Austad

Andebu

50 47 48

145

10

Mats H. Karppinen

Slagen

50 44 50

144

11

Øystein Rokke

Sem

50 46 47

143

12

Christina Gråberg Røsholt

Styrvoll

47 47 47

141

Klasse V65 15 Skudd

1

John O. Larsen

Sandar og Sandefjord

50 50 49

149

2

Harald A. Døvle

Sem

49 49 50

148

2

Knut Skjelland

Andebu

50 49 49

148

4

Odd Brudal

Andebu

50 50 48

148

5

Lorents Holm

Våle

50 50 47

147

6

Alf E. Aagaard Nilsen

Hedrum

48 47 50

145

7

Brynjulf Aslaksen

Våle

48 47 49

144

8

Åge B. Eriksen

Sandar og Sandefjord

46 44 46

136

9

Ørnulf Tutvedt

Hedrum

46 48 40

134

Klasse V73 15 Skudd

1

Odd Edland

Sem

50 50 50

150

2

Arne Hov

Våle

47 47 47

141

3

Audun Vamråk

Sandar og Sandefjord

42 45 43

130

Klasse R 10 Skudd

1

Ole A. Marthinsen

Slagen

**X9XX****

99

2

Marthe Røed Hansen

Holmestrand og omegn

*XX***XX*9

99

3

Line Camilla Næss

Styrvoll

XXX**XXX9X

99

4

Marius Røed Hansen

Holmestrand og omegn

9***9XX**X

98

4

Håkon Falk Taksdal

Nøtterø

9***X*X9*X

98

6

Hans Martin Bårnes

Styrvoll

*XXX*9*9*9

97

7

Andreas Hustuft Aadne

Styrvoll

X9X9X*X99X

96

8

Robin Almqvist

Sem

8*9X9X**X9

95

9

Jonas Larsen

Slagen

****X999*7

94

10

Remi Andre Nilsen

Nøtterø

98*98X*XX9

93

11

Anders Holtan Larsen

Styrvoll

X9**X8X889

92

12

Ole Jørgen Kalager

Holmestrand og omegn

7999X9XX*9

92

13

Ådne Christenesen

Slagen

9899X989X8

89

14

Mats Christoffersen

Nøtterø

988989*97X

87

15

Mathias Runhaug Olafsen

Nøtterø

X77X98X899

87

Klasse ER 10 Skudd

1

Tobias Lilleås

Sem

*X***X****

100

2

Henrik Engen

Sem

***X****XX

100

2

Robin K. Gustavsen

Nøtterø

****XX*X**

100

2

Inga Marie H. Thorsen

Andebu

***X****XX

100

5

Signe Meland

Styrvoll

X******XXX

100

6

Herman Homelien

Nøtterø

XXXX*XX*X*

100

7

Anders Linnerud

Sem

*X***9****

99

8

Preben Kirkeberg

Nøtterø

***X**X9**

99

8

Linn Elise Langaas

Sem

XX**9*****

99

10

Harald Thorsåshaugen

Styrvoll

X*XX9**X*X

99

11

Andreas Gråberg Røsholt

Styrvoll

X*9***9***

98

12

Christian Løfqvist

Nøtterø

X*9****X9X

98

13

Per Henning Arnesen

Styrvoll

*X9*X*9**9

97

13

Thomas Klausen

Styrvoll

9X****9X9*

97

15

Camilla Larsen

Slagen

9X99X**XX*

97

16

Ruben Nyegaard

Sem

X*9X9X9XX9

96

17

Alexander Hellenes

Styrvoll

8X**X*99X9

95

18

Andreas Eid

Nøtterø

9*X9999XXX

95

19

Joachim Røed Hansen

Holmestrand og omegn

99*9X*X999

94

20

Tommy Arnesen

Styrvoll

999X*X9988

91

20

Mathilde Herland

Hedrum

89*X99X899

91

22

Simen Thommasen

Styrvoll

X999999999

91

Klasse J 10 Skudd

1

August Bendiksen

Sem

X**XX*****

100

2

Tine Meland

Styrvoll

**X**X**XX

100

3

Andre R. Marthinsen

Slagen

XXXXX***X*

100

4

Daniel Davidsen

Andebu

XX*9**X***

99

5

Mikael Søyland

Sem

XXXX9**X**

99

6

Kristoffer Skjelland

Andebu

9X**XX**X9

98

7

Marthe Karppinen

Slagen

*X*9X9X*99

96

8

Anders Mathisen

Nøtterø

899X*9XX**

95

9

Christina Gråberg Røsholt

Styrvoll

989X9*9*XX

94

9

Marius Austad

Andebu

99XX98*X*9

94

11

Øystein Rokke

Sem

998X9*X999

92

12

Mats H. Karppinen

Slagen

8978X*X9X*

91

Klasse V65 10 Skudd

1

Odd Brudal

Andebu

*9****X***

99

2

Harald A. Døvle

Sem

X*9X*XX***

99

3

Alf E. Aagaard Nilsen

Hedrum

XX**X*X*X9

99

3

Knut Skjelland

Andebu

**X*X9X*XX

99

5

Åge B. Eriksen

Sandar og Sandefjord

***XX9**X9

98

6

Ørnulf Tutvedt

Hedrum

*X9**X9*XX

98

7

Brynjulf Aslaksen

Våle

9X9****X99

96

8

John O. Larsen

Sandar og Sandefjord

9XXXXX9999

95

9

Lorents Holm

Våle

*X*X989XX8

94

Klasse V73 10 Skudd

1

Odd Edland

Sem

******X*X*

100

2

Arne Hov

Våle

X9XX*9X8**

96

3

Audun Vamråk

Sandar og Sandefjord

8999999*9X

91

 

Premieliste Mesterskap Klasse 3-5      Topp

1

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

 

5

247 100

347

Gylt medalje "Bane"

1

Hans Kristian Wear

 

5

247 100

347

Gylt medalje

3

Ragnar Flaatnes

 

5

245 100

345

Gylt medalje

4

Tommy Gjølberg

 

5

244 100

344

 

5

Bjørn Tonny Stalsberg

 

5

243  99

342

 

6

Tor Nystuen

 

5

243  98

341

 

7

Bjørn Egil Hansen

 

5

242  98

340

 

7

Jørn Vikhagen

 

5

241  99

340

 

9

Irene Knudsen

 

4

240  99

339

 

9

Dagfinn Johnsen

 

5

241  98

339

 

11

Bjørn Solberg

 

5

240  97

337

 

12

Kim Thore Holtan

 

5

236  99

335

 

13

Steinar Holtan

 

4

236  98

334

 

14

Anders M. Øiehaug

 

4

235  97

332

 

15

Inger Hustuft Aadne

 

4

234  97

331

 

16

Jon Berg

 

3

232  98

330

 

17

Gunnar Aarvold

 

4

233  95

328

 

17

Kristian Gjølberg

 

5

236  92

328

 

19

Ole Jørgen Solli

 

4

227  97

324

 

Premieliste Mesterskap V55

1

Signe Wingaard

 

245  98

343

Sølv medalje

2

Yngvar Vataker

 

243  99

342

 

3

Magne L. Johnsen

 

239  97

336

 

4

Willy Enger

 

240  95

335

 

5

Kjell B. Holtan

 

240  93

333

 

Premieliste Mesterskap Rekrutt

1

Marthe Røed Hansen

 

249  96

345

Nammo medalje m/diplom

2

Marius Røed Hansen

 

245  99

344

Ungdomsmedalje

3

Ole A. Marthinsen

 

246  97

343

Ungdomsmedalje

4

Håkon Falk Taksdal

 

245  98

343

 

5

Hans Martin Bårnes

 

244  98

342

 

6

Andreas Hustuft Aadne

 

243  96

339

 

Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt

1

Robin K. Gustavsen

 

250 100

350

Nammo medalje m/diplom

2

Herman Homelien

 

250  99

349

Ungdomsmedalje

3

Henrik Engen

 

250  99

349

Ungdomsmedalje

4

Tobias Lilleås

 

250  99

349

 

5

Inga Marie H. Thorsen

 

249 100

349

 

6

Anders Linnerud

 

249  99

348

 

7

Harald Thorsåshaugen

 

248  99

347

 

8

Camilla Larsen

 

246 100

346

 

9

Signe Meland

 

249  94

343

 

Premieliste Mesterskap Junior

1

Kristoffer Skjelland

 

249  99

348

Nammo medalje m/diplom

2

Daniel Davidsen

 

248 100

348

Ungdomsmedalje

3

Mikael Søyland

 

248 100

348

Ungdomsmedalje

4

Tine Meland

 

247 100

347

 

5

Andre R. Marthinsen

 

248  98

346

 

6

August Bendiksen

 

247  99

346

 

Premieliste Mesterskap V65

1

Odd Brudal

 

247 100

347

Sølv medalje

2

Knut Skjelland

 

247  99

346

 

3

Harald A. Døvle

 

247  97

344

 

4

John O. Larsen

 

244  97

341

 

Premieliste Mesterskap V73

1

Odd Edland

 

250  98

348

Sølv medalje

Klasse 1 15 Skudd

1

Bjørn Scherven

 

48 48 49

145

Gjenstand

2

Per Olav Næss

 

47 50 45

142

 

3

Anneth Holland Knutsen

 

37 41 46

124

 

Klasse 2 15 Skudd

1

Ken Davidsen

 

50 46 50

146

Gjenstand

2

Yngve Hjerpekjønn

 

46 47 49

142

Gjenstand

3

Emil Engen

 

50 44 47

141

 

4

Nils Ole Kalager

 

46 35 46

127

 

5

Tore Hansen

 

47 42 29

118

 

Klasse V55 15 Skudd

1

Yngvar Vataker

 

50 48 50

148

Gjenstand

2

Signe Wingaard

 

49 49 50

148

Gjenstand

3

Kjell B. Holtan

 

50 47 50

147

Gjenstand

4

Willy Enger

 

49 45 50

144

 

5

Magne L. Johnsen

 

50 47 47

144

 

6

Svein Kinander

 

47 47 49

143

 

7

Sverre Fevang

 

48 45 48

141

 

8

Ole Anton Flugund

 

48 46 45

139

 

Klasse 1 Grunnlag

1

Bjørn Scherven

 

96

Gjenstand

 

 

 

9XX*X9X99X

2

Per Olav Næss

 

94

 

 

 

 

79*X*X99XX

3

Anneth Holland Knutsen

 

90

 

 

 

 

9*99889X8X

Klasse 2 Grunnlag

1

Yngve Hjerpekjønn

 

98

Gjenstand

 

 

 

X*XXX9X9XX

2

Emil Engen

 

94

Gjenstand

 

 

 

8X98*9*X*X

3

Ken Davidsen

 

94

 

 

 

 

9X8X9*XXX8

4

Nils Ole Kalager

 

83

 

 

 

 

9*686888*X

5

Tore Hansen

 

79

 

 

 

 

8X76999687

Klasse V55 Grunnlag

1

Ole Anton Flugund

 

98

Gjenstand

 

 

 

9X*XXXX**9

2

Signe Wingaard

 

97

Gjenstand

 

 

 

999XXX*XX*

3

Willy Enger

 

96

Gjenstand

 

 

 

9X*9X9*9X*

4

Magne L. Johnsen

 

95

 

 

 

 

X999X9**9*

5

Yngvar Vataker

 

95

 

 

 

 

99X9X9*9XX

6

Kjell B. Holtan

 

93

 

 

 

 

999X89XXX9

7

Sverre Fevang

 

90

 

 

 

 

XX87999*99

8

Svein Kinander

 

88

 

 

 

 

789998XX99

Klasse 1 Lite grunnlag

1

Per Olav Næss

 

56

56

Gjenstand

2

Bjørn Scherven

 

55

55

 

3

Anneth Holland Knutsen

 

51

51

 

Klasse 2 Lite grunnlag

1

Emil Engen

 

55

55

Gjenstand

2

Yngve Hjerpekjønn

 

54

54

Gjenstand

3

Ken Davidsen

 

53

53

 

4

Nils Ole Kalager

 

46

46

 

5

Tore Hansen

 

42

42

 

Klasse 3 Lite grunnlag

1

Bjørn Håkedal

 

56

56

Gjenstand

2

Haakon Bøe

 

54

54

Gjenstand

2

Morten Solli

 

54

54

Gjenstand

4

Jørn Fremstad

 

53

53

Gjenstand

5

Terje Skau

 

52

52

 

6

Erik Marthinsen

 

52

52

 

7

Merethe Røsholt

 

52

52

 

8

Jon Berg

 

52

52

 

9

Einar Gabriel Løken

 

51

51

 

10

Ole Herland

 

48

48

 

11

Pernille Karppinen

 

44

44

 

Klasse 4 Lite grunnlag

1

Dag Hesby

 

58

58

Gjenstand

2

Ole Kr. Røed

 

57

57

Gjenstand

2

Inger Hustuft Aadne

 

57

57

Gjenstand

4

Jon Inge Stenbakk

 

57

57

Gjenstand

5

Terje Røsholt

 

56

56

Gjenstand

6

Steinar Holtan

 

55

55

 

7

Anders M. Øiehaug

 

54

54

 

8

Bernt Johansen

 

54

54

 

9

Cecilie Berg

 

54

54

 

10

Irene Knudsen

 

54

54

 

11

Ole Jørgen Solli

 

53

53

 

12

Tom Knudsen

 

51

51

 

12

Gunnar Aarvold

 

51

51

 

Klasse 5 Lite grunnlag

1

Bjørn Solberg

 

60

60

Gjenstand

1

Harald Enger

 

60

60

Gjenstand

3

Bjørn Egil Hansen

 

59

59

Gjenstand

4

Tor Nystuen

 

59

59

Gjenstand

4

Fredrik Fulsaas

 

59

59

Gjenstand

6

Bjørn Tonny Stalsberg

 

58

58

 

7

Ragnar Flaatnes

 

58

58

 

8

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

 

58

58

 

9

Jørn Vikhagen

 

57

57

 

9

Robert Gjølberg

 

57

57

 

9

Dagfinn Johnsen

 

57

57

 

12

Torstein Sommerstad

 

57

57

 

13

Kim Thore Holtan

 

56

56

 

14

Hans Kristian Wear

 

56

56

 

15

Kristian Gjølberg

 

54

54

 

Klasse V55 Lite grunnlag

1

Yngvar Vataker

 

60

60

Gjenstand

2

Svein Kinander

 

58

58

Gjenstand

3

Signe Wingaard

 

58

58

Gjenstand

4

Willy Enger

 

57

57

 

5

Sverre Fevang

 

57

57

 

6

Magne L. Johnsen

 

56

56

 

7

Kjell B. Holtan

 

56

56

 

8

Ole Anton Flugund

 

55

55

 

Klasse 3 Ligg

1

Pernille Karppinen

 

49

49

Gjenstand

2

Ole Herland

 

49

49

Gjenstand

2

Bjørn Håkedal

 

49

49

Gjenstand

4

Terje Skau

 

49

49

Gjenstand

4

Morten Solli

 

49

49

Gjenstand

6

Merethe Røsholt

 

49

49

 

7

Jørn Fremstad

 

48

48

 

8

Jon Berg

 

48

48

 

9

Haakon Bøe

 

47

47

 

9

Erik Marthinsen

 

47

47

 

11

Einar Gabriel Løken

 

44

44

 

Klasse 4 Ligg

1

Steinar Holtan

 

50

50

Gjenstand

2

Irene Knudsen

 

50

50

Gjenstand

2

Gunnar Aarvold

 

50

50

Gjenstand

2

Ole Jørgen Solli

 

50

50

Gjenstand

5

Dag Hesby

 

50

50

Gjenstand

6

Bernt Johansen

 

49

49

 

7

Ole Kr. Røed

 

49

49

 

7

Terje Røsholt

 

49

49

 

9

Tom Knudsen

 

48

48

 

9

Cecilie Berg

 

48

48

 

11

Anders M. Øiehaug

 

48

48

 

12

Jon Inge Stenbakk

 

47

47

 

13

Inger Hustuft Aadne

 

47

47

 

Klasse 5 Ligg

1

Tor Nystuen

 

50

50

Gjenstand

2

Robert Gjølberg

 

50

50

Gjenstand

2

Fredrik Fulsaas

 

50

50

Gjenstand

4

Bjørn Solberg

 

50

50

Gjenstand

4

Ragnar Flaatnes

 

50

50

Gjenstand

4

Harald Enger

 

50

50

Gjenstand

4

Jørn Vikhagen

 

50

50

Gjenstand

4

Bjørn Egil Hansen

 

50

50

Gjenstand

4

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

 

50

50

Gjenstand

10

Dagfinn Johnsen

 

50

50

 

11

Tommy Gjølberg

 

50

50

 

11

Hans Kristian Wear

 

50

50

 

13

Kristian Gjølberg

 

49

49

 

13

Torstein Sommerstad

 

49

49

 

15

Kim Thore Holtan

 

49

49

 

15

Bjørn Tonny Stalsberg

 

49

49

 

Klasse 3 Kne

1

Erik Marthinsen

 

48

48

Gjenstand

1

Jon Berg

 

48

48

Gjenstand

3

Pernille Karppinen

 

48

48

Gjenstand

3

Jørn Fremstad

 

48

48

Gjenstand

3

Merethe Røsholt

 

48

48

Gjenstand

6

Bjørn Håkedal

 

48

48

 

7

Morten Solli

 

47

47

 

8

Ole Herland

 

47

47

 

9

Terje Skau

 

46

46

 

10

Haakon Bøe

 

46

46

 

11

Einar Gabriel Løken

 

44

44

 

Klasse 4 Kne

1

Inger Hustuft Aadne

 

50

50

Gjenstand

2

Irene Knudsen

 

50

50

Gjenstand

3

Steinar Holtan

 

49

49

Gjenstand

4

Jon Inge Stenbakk

 

48

48

Gjenstand

5

Gunnar Aarvold

 

48

48

Gjenstand

6

Tom Knudsen

 

48

48

 

6

Bernt Johansen

 

48

48

 

8

Anders M. Øiehaug

 

47

47

 

9

Terje Røsholt

 

47

47

 

9

Cecilie Berg

 

47

47

 

11

Dag Hesby

 

47

47

 

12

Ole Jørgen Solli

 

46

46

 

13

Ole Kr. Røed

 

46

46

 

Klasse 5 Kne

1

Tommy Gjølberg

 

50

50

Gjenstand

1

Dagfinn Johnsen

 

50

50

Gjenstand

1

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

 

50

50

Gjenstand

4

Jørn Vikhagen

 

50

50

Gjenstand

5

Ragnar Flaatnes

 

50

50

Gjenstand

5

Tor Nystuen

 

50

50

Gjenstand

5

Hans Kristian Wear

 

50

50

Gjenstand

8

Bjørn Tonny Stalsberg

 

49

49

 

8

Fredrik Fulsaas

 

49

49

 

10

Bjørn Solberg

 

48

48

 

11

Torstein Sommerstad

 

47

47

 

12

Bjørn Egil Hansen

 

47

47

 

13

Kristian Gjølberg

 

47

47

 

13

Kim Thore Holtan

 

47

47

 

13

Harald Enger

 

47

47

 

16

Robert Gjølberg

 

45

45

 

Klasse 3 Stå

1

Ole Herland

 

45

45

Gjenstand

2

Bjørn Håkedal

 

43

43

Gjenstand

3

Einar Gabriel Løken

 

42

42

Gjenstand

4

Jon Berg

 

41

41

Gjenstand

5

Jørn Fremstad

 

41

41

 

6

Haakon Bøe

 

40

40

 

7

Morten Solli

 

38

38

 

8

Erik Marthinsen

 

37

37

 

9

Merethe Røsholt

 

34

34

 

10

Terje Skau

 

28

28

 

11

Pernille Karppinen

 

24

24

 

Klasse 4 Stå

1

Steinar Holtan

 

48

48

Gjenstand

1

Bernt Johansen

 

48

48

Gjenstand

3

Tom Knudsen

 

47

47

Gjenstand

4

Jon Inge Stenbakk

 

46

46

Gjenstand

5

Ole Jørgen Solli

 

45

45

Gjenstand

6

Irene Knudsen

 

45

45

 

7

Anders M. Øiehaug

 

45

45

 

8

Terje Røsholt

 

44

44

 

9

Inger Hustuft Aadne

 

44

44

 

10

Gunnar Aarvold

 

43

43

 

11

Cecilie Berg

 

42

42

 

12

Dag Hesby

 

40

40

 

13

Ole Kr. Røed

 

36

36

 

Klasse 5 Stå

1

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

 

48

48

Gjenstand

2

Kristian Gjølberg

 

48

48

Gjenstand

3

Harald Enger

 

47

47

Gjenstand

4

Bjørn Egil Hansen

 

47

47

Gjenstand

4

Hans Kristian Wear

 

47

47

Gjenstand

6

Bjørn Tonny Stalsberg

 

46

46

Gjenstand

7

Ragnar Flaatnes

 

46

46

 

8

Tommy Gjølberg

 

46

46

 

9

Bjørn Solberg

 

46

46

 

9

Jørn Vikhagen

 

46

46

 

11

Dagfinn Johnsen

 

45

45

 

12

Tor Nystuen

 

45

45

 

13

Robert Gjølberg

 

44

44

 

14

Kim Thore Holtan

 

43

43

 

15

Torstein Sommerstad

 

43

43

 

16

Fredrik Fulsaas

 

43

43

 

Klasse 3 Grunnlag

1

Jon Berg

 

95

Gjenstand

 

 

 

89XXX9X9**

2

Morten Solli

 

92

Gjenstand

 

 

 

897XX*X99*

3

Terje Skau

 

92

Gjenstand

 

 

 

988999**XX

4

Jørn Fremstad

 

92

Gjenstand

 

 

 

999XX9X88*

5

Merethe Røsholt

 

91

 

 

 

 

8*999*9*98

6

Einar Gabriel Løken

 

90

 

 

 

 

898*X8XX98

7

Bjørn Håkedal

 

89

 

 

 

 

7*8999X89*

8

Ole Herland

 

89

 

 

 

 

7999*9*989

9

Erik Marthinsen

 

84

 

 

 

 

776X979*9X

10

Pernille Karppinen

 

84

 

 

 

 

37899X9X9X

11

Haakon Bøe

 

84

 

 

 

 

587X89999X

Klasse 4 Grunnlag

1

Anders M. Øiehaug

 

95

Gjenstand

 

 

 

*7X9**XXX9

2

Irene Knudsen

 

95

Gjenstand

 

 

 

*X9*99X99*

3

Jon Inge Stenbakk

 

93

Gjenstand

 

 

 

79X*99X*9X

4

Inger Hustuft Aadne

 

93

Gjenstand

 

 

 

9989XXX*99

5

Tom Knudsen

 

92

Gjenstand

 

 

 

78**X9X*99

6

Gunnar Aarvold

 

92

 

 

 

 

8X96X*9XXX

7

Terje Røsholt

 

90

 

 

 

 

7879***X9*

8

Cecilie Berg

 

90

 

 

 

 

68X89X9*XX

9

Dag Hesby

 

90

 

 

 

 

9899*X9998

10

Steinar Holtan

 

89

 

 

 

 

8998X98X99

11

Ole Kr. Røed

 

88

 

 

 

 

789*999999

12

Ole Jørgen Solli

 

86

 

 

 

 

97X769*X99

13

Bernt Johansen

 

73

 

 

 

 

7899X*X*__

Klasse 5 Grunnlag

1

Hans Kristian Wear

 

100

Gjenstand

 

 

 

XX**X*XXX*

2

Ragnar Flaatnes

 

99

Gjenstand

 

 

 

**9X*X*X**

2

Ann Kristin Aarskog Vikhagen

 

99

Gjenstand

 

 

 

9*X*X****X

4

Fredrik Fulsaas

 

99

Gjenstand

 

 

 

*XXX*9XXX*

5

Bjørn Tonny Stalsberg

 

99

Gjenstand

 

 

 

XXXX*X*9XX

6

Tor Nystuen

 

98

Gjenstand