Poengberegning for årets skytter
1.plass 7 poeng
2,plass 6 poeng
3.plass 5 poeng
4.plass 4 poeng
5.plass 3 poeng
6.plass 2 poeng
I tillegg får alle skyttere 1poeng hvis de deltar på stevnet, men ikke har kommet blandt topp 6
STEVNELISTE ÅRETS SKYTTER 2018 | ||
1 | Samlagsstevne Styrvoll | 15m |
2 | Ungdomsstevne Andebu | 15m |
3 | Ungdomsstevne Sem | 15m |
4 | Viken 1 15m Styrvoll | 15m |
5 | Vestfoldcup Andebu | 15m |
6 | Telecup Styrvoll | Felt |
7 | Finfelt stevne Sande | Felt |
8 | Vestfoldcup Sandar & Sandefjord | 15m |
9 | Vestfoldcup Slagen | 15m |
10 | Samlagsstevne felt Nøtterø | Felt |
11 | Vestfoldcup Styrvoll | 15m |
12 | Vestfoldcup Nøtterø | 15m |
13 | Vestfoldhelga Holmestrand | Banestevne |
14 | Vestfoldhelga Andebu | Banestevne |
15 | Vestfoldhelga Sande | Banestevne |
16 | Vestfoldhelga Sem | Banestevne |
17 | Vestfoldhelga Sandar & Sandefjord | Banestevne |
18 | Åpent stevne Larvik | Banestevne |
19 | Lågencup Styrvoll | Banestevne |
20 | Samlagsstevne Styrvoll | Banestevne |
21 | Åpent stevne Nøtterø | Banestevne |
22 | Åpent stevne Slagen | Banestevne |
23 | Åpent stevne Nøtterø | 15m |
24 | Åpent stevne Sem | 15m |
25 | Åpent stevne Andebu | 15m |
ÅRETS SKYTTER VESTFOLD 2018 | |||||||||||||||||||||||||||
REKRUTT | STEVNER | ||||||||||||||||||||||||||
NAVN | SKYTTERLAG | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | TOTAL |
Mathias Norshus | Andebu | 7 | 3 | 1 | 1 | 7 | 19 | ||||||||||||||||||||
Ingebjørg Nakjem | Styrvoll | 3 | 1 | 6 | 4 | 14 | |||||||||||||||||||||
Annemarte Steinsholt | Styrvoll | 5 | 1 | 3 | 9 | ||||||||||||||||||||||
Vilde L. Hogstad | Styrvoll | 2 | 1 | 4 | 2 | 9 | |||||||||||||||||||||
Martyna Piorkowska | Sem | 1 | 1 | 1 | 5 | 8 | |||||||||||||||||||||
Maximillian Sand | Sande | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Mathea Lilleengen | Sem | 4 | 1 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Maria Danielsen | Sem | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||
Leander S. Einmo | Sem | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Theodor Gjerden | Styrvoll | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
ÅRETS SKYTTER VESTFOLD 2018 | |||||||||||||||||||||||||||
ELDRE REKRUTT | STEVNER | ||||||||||||||||||||||||||
NAVN | SKYTTERLAG | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | TOTAL |
Hanna Håkedal | Nøtterø | 7 | 3 | 2 | 7 | 19 | |||||||||||||||||||||
Andrine F. Løberg | Andebu | 5 | 1 | 4 | 1 | 7 | 18 | ||||||||||||||||||||
Sara Østebø | Sem | 3 | 1 | 1 | 3 | 8 | |||||||||||||||||||||
Jørgen Varild | S&S | 1 | 1 | 6 | 8 | ||||||||||||||||||||||
Kristin R. Isachsen | Andebu | 1 | 1 | 1 | 5 | 8 | |||||||||||||||||||||
Syver S. Stensholt | Styrvoll | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||||
Martin Bergan | Styrvoll | 1 | 1 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Magnus B. Johansen | Styrvoll | 1 | 1 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Elise Bergli | Sem | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||
Henrik F. Nilsen | Sande | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Trine Linn Thomassen | S&S | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Pål V. Arvesen | S&S | 1 | 1 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Ole Henrik Skaug | Styrvoll | 1 | 1 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Synne- Marie Skaug | Styrvoll | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||
Mads Olav Ottosen | Styrvoll | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||
Nikolai F. Schulze | S&S | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Einar H. Solberg | Styrvoll | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
Rebecka Grorud | Sem | 1 | 1 |
ÅRETS SKYTTER VESTFOLD 2018 | |||||||||||||||||||||||||||
JUNIOR | STEVNER | ||||||||||||||||||||||||||
NAVN | SKYTTERLAG | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | TOTAL |
Camilla Håkedal | Nøtterø | 7 | 4 | 6 | 1 | 18 | |||||||||||||||||||||
Eirik Gjessing | Nøtterø | 6 | 1 | 1 | 1 | 5 | 14 | ||||||||||||||||||||
Ole Gunnar H. Knutsen | Slagen | 5 | 6 | 3 | 1 | 7 | 22 | ||||||||||||||||||||
Fredrik Wikerøy | Nøtterø | 4 | 1 | 6 | 9 | ||||||||||||||||||||||
Adrian H. Rollag | Hedrum | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||
Gustav Halvorsen | Styrvoll | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||
Jonas Waggestad | Slagen | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||||
Emil Ivar Røed | Sande | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||
Arve V. Arvesen | S&S | 1 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Janne Fongen | S&S | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||||