TERMINLISTE 2018 VESTFOLD SKYTTERSAMLAG Oppdatert 01.04.2018
         
      2018  
04.jan Torsdag Felt Telecup Styrvoll
6-7.jan Lørd/Sønd Ungdom VINTERSAMLING Se kurskatalog Styrvoll
11.jan Torsdag Veteran VETERANSTEVNE S&S
21.jan Søndag 15m SAMLAGSTEVNET 15m Styrvoll
21-23.Jan Tors+lør Ungdom ÅPENT UNGDOMSSTEVNE 15M med finale lørdag SEM, ANDEBU
27.-28.jan Lørd/Sønd 15m VIKEN I. 15M Vestfold, Styrvoll
30.jan+1.feb Tirs/Tors 15m Vestfoldcup 15m. Andebu
3.-4.Febr Lørd/Sønd Kurs Regionalt seminar Østlandet og Sørlandet Gardernoen
13+15.Febr Tirs/Tors 15m Vestfold Vestfoldcup 15m. S&S
14.feb Onsdag Veteran VETERANSTEVNE Sande
27.feb+1.Mars Tirs+Torsdag 15m Vestfold Vestfoldcup 15m. Slagen
03.mar Lørd Ungdom FELTSAMLING UNGDOM  Se kurskatalog BREIDABLIKK
04.mar Søndag Felt SAMLAGSTEVNET FELT Nøtterø
05.mar Mandag Veteran VETERANSTEVNE Andebu
11.mar Søndag Felt VIKEN 1 FELT DRAMMEN
12.mar Mandag Kurs/trening Junior/ Seniortrening Andebu
12+14.mars Mand/Onsd 15m Vestfold Vestfoldcup 15m. Styrvoll
17.mar Lørdag Felt ØM MESTERSKAP FIN FELT Tangen Skytterlag
18.mar Søndag Felt ØM MESTERSKAP GROV FELT Østerdal Skyttersamlag  Terningmoen Elverum
27.+29. Mars Tirs/Tors 15m Vestfold Vestfoldcup 15m. Nøtterø
04.apr Onsdag Veteran VETERANSTEVNE Slagen
09.apr Mandag Kurs/trening Junior/ Seniortrening Andebu
25.apr Onsdag Bane Veteran 1.VETERANSAMLING UTTAK Larvik
08.mai Tirsdag Bane Ungd. 1. INTERNSTEVNE Nøtterø
13.mai Søndag Bane SKYTINGENS DAG ALLE LAG Hele Landet
15.mai Tirsdag Bane Ungd. 2. INTERNSTEVNE Slagen
15.mai Tirsdag Bane Veteran 2.VETERANSAMLING UTTAK Hedrum
19-21.Mai Lørd/mand Ungdom PINSELEIR Se kurskatalog Styrvoll
24.mai Torsdag Bane Ungd. 3. INTERNSTEVNE Sande
24.mai Torsdag Bane Veteran 3.VETERANSAMLING , UTTAK Nøtterø
24-27.Mai Fred/Sønd Frende Cup Frende cup bane Stang og felthurtig ØSTLANDET
30.mai Onsdag Bane Ungd. 4. INTERNSTEVNE Styrvoll
31.mai-2 Juni Tors-Lørd Bane Åpent Stevne LARVIK
31.mai-3 Juni Tors-Søn Bane Åpne stevner  Vestfold helga. Andebu,S&S,Sem, Holmestrand, Sande
31.mai Torsdag Bane Åpent stevne Vestfoldhelga Holmestrand- Andebu
01.jun Fredag Bane Åpent stevne Vestfoldhelga Sem Sande S&S
09-10.juni Lørd/Sønd Bane VIKEN 1 BANE Hallingdal   ÅL Hadding
14.jun Torsdag Bane Veteran 4.VETERANSAMLING , UTTAK Sande
09.jun Torsdag Bane ORGMED (200/300 m) Nøtterø
25.jun Mandag Bane Veteran 5.VETERANSAMLING, UTTAK S&S
28juni-3.juli Ons-Søn Bane Lågendal cup Styrvoll-Kongsberg-Rollag-Jondalen-Sigdal
 31.juli-4.aug Tirs/Lørd Frende Cup Frende cup bane Stang og felthurtig Midt Norge
 2.-10.Aug Lørd/Lørd LS bane LANDSSKYTTERSTEVNET 2018 STJØRDAL
18.aug Lørdag Bane Lag 6 KANT FINALE Hallingdal  Nes og Bromma
19.aug Sønd Bane SAMLAGSSTEVNET Styrvoll
24-26 Aug Fred/Sønd Frende Cup Frende cup bane finale Nord Norge
27.aug. Mandag Veteran Arne Hovs minnepokal (veteraner) Holmestrand
1-3.Sept Tor-Lør Bane ÅPNE STEVNER NØTTERØ, SLAGEN
1.-3.sep Tors/Lør Bane Lag Nordisk Mesterskap Sverige
02-04.Sept Lør-Søn Ungdom UNGDOMSSTEVNET FLESBERG / ROLLAG & VEGGLI
11.sep Søndag Cup Lag FINALE ØSTLANDSCUP ASKER
10+13.Nov Tor+Søn 15m ÅPNE 15M STEVNER NØTTERØ, SEM, ANDEBU
12.nov. Mandag 15m Veteran Veterantrening Styrvoll
02.des Sønd Møte OMBUDSMØTE Vindfjelltunet
06.des Torsdag 15m Veteran Veterantrening Nøtterø
27.des Tirsdag 15m ungdom Nissestevne ungdom SEM