Premieliste 30 skuddspokal
1 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
5 |
6/4 6/5 6/3 6/4 6/3 |
30/19 |
Napp i 30 skuddspokal |
2 |
Bjørn Egil Hansen |
Nøtterø |
5 |
6/0 6/2 6/0 6/4 6/4 |
30/10 |
|
3 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
5 |
5/0 6/2 6/0 5/1 6/4 |
28/7 |
|
4 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
5 |
3/0 6/1 6/2 4/0 6/1 |
25/4 |
|
5 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
5 |
4/0 5/2 6/2 4/2 5/2 |
24/8 |
|
6 |
Tom Knudsen |
Sandar og Sandefjord |
4 |
4/0 6/4 5/2 5/1 4/1 |
24/8 |
|
7 |
Ken Davidsen |
Andebu |
5 |
6/4 5/2 6/1 2/1 4/1 |
23/9 |
|
8 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
3 |
6/2 4/0 4/2 3/0 5/2 |
22/6 |
|
9 |
Borger Herland |
Hedrum |
V55 |
6/1 5/1 5/2 2/0 2/1 |
20/5 |
|
10 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
2 |
4/0 6/0 6/1 2/1 2/1 |
20/3 |
|
11 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
5 |
6/0 4/2 1/0 2/0 6/3 |
19/5 |
|
12 |
Jarle Skaug |
Sandar og Sandefjord |
2 |
2/0 3/0 4/0 5/3 4/2 |
18/5 |
|
13 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
4 |
2/0 6/1 6/3 0/0 4/0 |
18/4 |
|
14 |
Ole Herland |
Hedrum |
3 |
4/0 1/0 4/1 4/0 3/0 |
16/1 |
|
15 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
V55 |
0/0 5/0 1/1 3/0 5/2 |
14/3 |
|
16 |
Kristian Henden |
Hedrum |
3 |
1/0 6/2 4/1 1/1 1/0 |
13/4 |
|
17 |
Steinar Holtan Bøe |
Sandar og Sandefjord |
5 |
1/0 2/0 4/2 3/1 1/0 |
11/3 |
|
18 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
V55 |
4/0 1/0 5/2 0/0 1/1 |
11/3 |
|
19 |
Kjell Arild Hellenes |
Styrvoll |
V55 |
0/0 2/1 4/0 0/0 3/0 |
9/1 |
|
Premieliste Klassemedalje 1
1 |
Madelen Berg |
Andebu |
5/3 4/3 3/1 1/0 3/1 |
16/8 |
Gull klassemedalje |
2 |
Hans Reidar Johansen |
Sem |
3/1 2/1 1/0 0/0 0/0 |
6/2 |
Sølv klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje 2
1 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
4/0 6/0 6/1 2/1 2/1 |
20/3 |
Gull klassemedalje |
2 |
Jarle Skaug |
Sandar og Sandefjord |
2/0 3/0 4/0 5/3 4/2 |
18/5 |
Sølv klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje 3
1 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
6/2 4/0 4/2 3/0 5/2 |
22/6 |
Gull klassemedalje |
2 |
Ole Herland |
Hedrum |
4/0 1/0 4/1 4/0 3/0 |
16/1 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Kristian Henden |
Hedrum |
1/0 6/2 4/1 1/1 1/0 |
13/4 |
Bronse klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje 4
1 |
Tom Knudsen |
Sandar og Sandefjord |
4/0 6/4 5/2 5/1 4/1 |
24/8 |
Gull klassemedalje |
2 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
2/0 6/1 6/3 0/0 4/0 |
18/4 |
Sølv klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje 5
1 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
6/4 6/5 6/3 6/4 6/3 |
30/19 |
Gull klassemedalje |
2 |
Bjørn Egil Hansen |
Nøtterø |
6/0 6/2 6/0 6/4 6/4 |
30/10 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
5/0 6/2 6/0 5/1 6/4 |
28/7 |
Bronse klassemedalje |
4 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
3/0 6/1 6/2 4/0 6/1 |
25/4 |
|
5 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
4/0 5/2 6/2 4/2 5/2 |
24/8 |
|
6 |
Ken Davidsen |
Andebu |
6/4 5/2 6/1 2/1 4/1 |
23/9 |
|
7 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
6/0 4/2 1/0 2/0 6/3 |
19/5 |
|
8 |
Steinar Holtan Bøe |
Sandar og Sandefjord |
1/0 2/0 4/2 3/1 1/0 |
11/3 |
|
Premieliste Klassemedalje V55
1 |
Borger Herland |
Hedrum |
6/1 5/1 5/2 2/0 2/1 |
20/5 |
Gull klassemedalje |
2 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
0/0 5/0 1/1 3/0 5/2 |
14/3 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
4/0 1/0 5/2 0/0 1/1 |
11/3 |
Bronse klassemedalje |
4 |
Kjell Arild Hellenes |
Styrvoll |
0/0 2/1 4/0 0/0 3/0 |
9/1 |
|
Premieliste Klassemedalje Rekrutt
1 |
Hanna Håkedal |
Nøtterø |
5/1 6/2 5/1 5/4 6/5 |
27/13 |
Gull klassemedalje |
2 |
Andrine Fjeld Løberg |
Andebu |
3/0 6/2 6/6 4/2 4/0 |
23/10 |
Sølv klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje Eldre rekrutt
1 |
Camilla Håkedal |
Nøtterø |
6/3 6/6 6/6 6/6 6/6 |
30/27 |
Gull klassemedalje |
2 |
Adrian Herland Rollag |
Hedrum |
6/5 6/3 6/3 6/1 6/4 |
30/16 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Sheena Fallon |
Nøtterø |
5/0 6/1 6/4 4/0 3/0 |
24/5 |
Bronse klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje Junior
1 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
6/1 6/4 6/6 5/3 6/6 |
29/20 |
Gull klassemedalje |
2 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
2/0 6/0 6/6 4/3 6/5 |
24/14 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Anders Martin Dahl |
Sandar og Sandefjord |
6/1 3/2 6/5 2/1 6/3 |
23/12 |
Bronse klassemedalje |
4 |
Eirik Hindhamar Wean |
Sem |
2/0 3/2 6/1 3/1 6/4 |
20/8 |
|
5 |
Ingeborg Helene Furuseth |
Sem |
3/0 2/0 3/0 2/1 6/4 |
16/5 |
|
6 |
Thomas Martinsen |
Sem |
5/1 4/3 0/0 0/0 0/0 |
9/4 |
|
Premieliste Klassemedalje V65
1 |
Ingmar Karlsen |
Nøtterø |
6/4 6/5 6/6 6/6 6/4 |
30/25 |
Gull klassemedalje |
2 |
Sverre Fevang |
Sem |
6/2 6/5 6/2 6/3 6/4 |
30/16 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
5/1 6/0 6/4 4/4 6/3 |
27/12 |
Bronse klassemedalje |
Premieliste Klassemedalje V73
1 |
Willy Enger |
Nøtterø |
6/2 6/4 6/4 5/3 6/5 |
29/18 |
Gull klassemedalje |
2 |
Harald Anton Døvle |
Sem |
6/4 6/1 5/3 6/3 6/3 |
29/14 |
Sølv klassemedalje |
3 |
Lorents Holm |
Andebu |
4/1 2/0 5/0 3/0 6/1 |
20/2 |
Bronse klassemedalje |
Premieliste Mesterskap Rekrutt
1 |
Hanna Håkedal |
Nøtterø |
27/13 6/2 6/5 |
39/7 |
NAMMO medalje med diplom |
2 |
Andrine Fjeld Løberg |
Andebu |
23/10 5/1 6/1 |
34/2 |
DFS ungdomsmedalje |
Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt
1 |
Camilla Håkedal |
Nøtterø |
30/27 6/6 6/5 |
42/11 |
NAMMO medalje med diplom |
2 |
Adrian Herland Rollag |
Hedrum |
30/16 6/6 6/4 |
42/10 |
DFS ungdomsmedalje |
3 |
Sheena Fallon |
Nøtterø |
24/5 0/0 0/0 |
24/0 |
DFS ungdomsmedalje |
Premieliste Mesterskap Junior
1 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
29/20 6/4 6/4 |
41/8 |
NAMMO medalje med diplom |
2 |
Eirik Hindhamar Wean |
Sem |
20/8 3/1 6/3 |
29/4 |
DFS ungdomsmedalje |
3 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
24/14 4/3 0/0 |
28/3 |
DFS ungdomsmedalje |
4 |
Ingeborg Helene Furuseth |
Sem |
16/5 2/0 6/3 |
24/3 |
|
5 |
Anders Martin Dahl |
Sandar og Sandefjord |
23/12 0/0 0/0 |
23/0 |
|
Premieliste Mesterskap V65
1 |
Ingmar Karlsen |
Nøtterø |
30/25 6/5 6/5 |
42/10 |
Sølv medalje |
2 |
Sverre Fevang |
Sem |
30/16 6/4 6/4 |
42/8 |
|
3 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
27/12 0/0 0/0 |
27/0 |
|
Premieliste Mesterskap V73
1 |
Willy Enger |
Nøtterø |
29/18 6/4 6/4 |
41/8 |
Sølv medalje |
2 |
Harald Anton Døvle |
Sem |
29/14 6/3 6/2 |
41/5 |
|
3 |
Lorents Holm |
Andebu |
20/2 0/0 0/0 |
20/0 |
|
Premieliste Felthurtig
1 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
5 |
7.75 |
7.75 |
Napp i felthurtigpokal |
2 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
5 |
8.85 |
8.85 |
|
3 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
5 |
9.35 |
9.35 |
|
4 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
5 |
11.35 |
11.35 |
|
5 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
5 |
12.50 |
12.50 |
|
6 |
Bjørn Håkedal |
Nøtterø |
2 |
13.80 |
13.80 |
|
7 |
Ingmar Karlsen |
Nøtterø |
V65 |
14.76 |
14.76 |
|
8 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
J |
17.36 |
17.36 |
|
9 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
3 |
17.58 |
17.58 |
|
10 |
Ole Herland |
Hedrum |
3 |
18.73 |
18.73 |
|
11 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
2 |
19.07 |
19.07 |
|
12 |
Madelen Berg |
Andebu |
1 |
20.06 |
20.06 |
|
13 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
V65 |
20.43 |
20.43 |
|
14 |
Kristian Henden |
Hedrum |
3 |
26.25 |
26.25 |
|
15 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
V55 |
40.16 |
40.16 |
|
16 |
Thomas Martinsen |
Sem |
J |
99.99 |
99.99 |
|
16 |
Ken Davidsen |
Andebu |
5 |
99.99 |
99.99 |
|
16 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
V55 |
99.99 |
99.99 |
|
16 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
J |
99.99 |
99.99 |
|
16 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
4 |
99.99 |
99.99 |
|
Premieliste Stang
1 |
Steinar Holtan Bøe |
Sandar og Sandefjord |
5 |
10 9 |
19 |
Stangmester |
2 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
5 |
11 7 |
18 |
|
3 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
5 |
8 9 |
17 |
|
4 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
J |
7 8 |
15 |
|
5 |
Bjørn Håkedal |
Nøtterø |
2 |
9 6 |
15 |
|
6 |
Bjørn Egil Hansen |
Nøtterø |
5 |
7 7 |
14 |
|
7 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
2 |
7 6 |
13 |
|
8 |
Madelen Berg |
Andebu |
1 |
6 6 |
12 |
|
8 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
3 |
6 6 |
12 |
|
10 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
5 |
7 5 |
12 |
|
11 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
4 |
5 6 |
11 |
|
11 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
V55 |
5 6 |
11 |
|
13 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
J |
6 5 |
11 |
|
14 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
V55 |
5 5 |
10 |
|
15 |
Ole Herland |
Hedrum |
3 |
6 4 |
10 |
|
16 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
5 |
5 4 |
9 |
|
17 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
5 |
4 4 |
8 |
|
18 |
Kjell Arild Hellenes |
Styrvoll |
V55 |
5 3 |
8 |
|
18 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
V65 |
5 3 |
8 |
|
20 |
Thomas Martinsen |
Sem |
J |
4 3 |
7 |
|
21 |
Kristian Henden |
Hedrum |
3 |
4 2 |
6 |
|
Klasse 1 30 Skudd
1 |
Madelen Berg |
Andebu |
5/3 4/3 3/1 1/0 3/1 |
16/8 |
Gjenstand |
2 |
Hans Reidar Johansen |
Sem |
3/1 2/1 1/0 0/0 0/0 |
6/2 |
|
Klasse 2 30 Skudd
1 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
4/0 6/0 6/1 2/1 2/1 |
20/3 |
Gjenstand |
2 |
Jarle Skaug |
Sandar og Sandefjord |
2/0 3/0 4/0 5/3 4/2 |
18/5 |
|
Klasse 3 30 Skudd
1 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
6/2 4/0 4/2 3/0 5/2 |
22/6 |
Gjenstand |
2 |
Ole Herland |
Hedrum |
4/0 1/0 4/1 4/0 3/0 |
16/1 |
|
3 |
Kristian Henden |
Hedrum |
1/0 6/2 4/1 1/1 1/0 |
13/4 |
|
Klasse 4 30 Skudd
1 |
Tom Knudsen |
Sandar og Sandefjord |
4/0 6/4 5/2 5/1 4/1 |
24/8 |
Gjenstand |
2 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
2/0 6/1 6/3 0/0 4/0 |
18/4 |
|
Klasse 5 30 Skudd
1 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
6/4 6/5 6/3 6/4 6/3 |
30/19 |
Gjenstand |
2 |
Bjørn Egil Hansen |
Nøtterø |
6/0 6/2 6/0 6/4 6/4 |
30/10 |
Gjenstand |
3 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
5/0 6/2 6/0 5/1 6/4 |
28/7 |
Gjenstand |
4 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
3/0 6/1 6/2 4/0 6/1 |
25/4 |
|
5 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
4/0 5/2 6/2 4/2 5/2 |
24/8 |
|
6 |
Ken Davidsen |
Andebu |
6/4 5/2 6/1 2/1 4/1 |
23/9 |
|
7 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
6/0 4/2 1/0 2/0 6/3 |
19/5 |
|
8 |
Steinar Holtan Bøe |
Sandar og Sandefjord |
1/0 2/0 4/2 3/1 1/0 |
11/3 |
|
Klasse V55 30 Skudd
1 |
Borger Herland |
Hedrum |
6/1 5/1 5/2 2/0 2/1 |
20/5 |
Gjenstand |
2 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
0/0 5/0 1/1 3/0 5/2 |
14/3 |
Gjenstand |
3 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
4/0 1/0 5/2 0/0 1/1 |
11/3 |
|
4 |
Kjell Arild Hellenes |
Styrvoll |
0/0 2/1 4/0 0/0 3/0 |
9/1 |
|
Klasse ASP 30 Skudd
1 |
Hans Normann Halvorsen |
Nøtterø |
3/2 4/1 1/0 4/4 6/2 |
18/9 |
Gjenstand |
Klasse R 30 Skudd
1 |
Hanna Håkedal |
Nøtterø |
5/1 6/2 5/1 5/4 6/5 |
27/13 |
Gjenstand |
2 |
Andrine Fjeld Løberg |
Andebu |
3/0 6/2 6/6 4/2 4/0 |
23/10 |
|
Klasse ER 30 Skudd
1 |
Camilla Håkedal |
Nøtterø |
6/3 6/6 6/6 6/6 6/6 |
30/27 |
Gjenstand |
2 |
Adrian Herland Rollag |
Hedrum |
6/5 6/3 6/3 6/1 6/4 |
30/16 |
Gjenstand |
3 |
Sheena Fallon |
Nøtterø |
5/0 6/1 6/4 4/0 3/0 |
24/5 |
|
Klasse J 30 Skudd
1 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
6/1 6/4 6/6 5/3 6/6 |
29/20 |
Gjenstand |
2 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
2/0 6/0 6/6 4/3 6/5 |
24/14 |
Gjenstand |
3 |
Anders Martin Dahl |
Sandar og Sandefjord |
6/1 3/2 6/5 2/1 6/3 |
23/12 |
Gjenstand |
4 |
Eirik Hindhamar Wean |
Sem |
2/0 3/2 6/1 3/1 6/4 |
20/8 |
|
5 |
Ingeborg Helene Furuseth |
Sem |
3/0 2/0 3/0 2/1 6/4 |
16/5 |
|
6 |
Thomas Martinsen |
Sem |
5/1 4/3 0/0 0/0 0/0 |
9/4 |
|
Klasse V65 30 Skudd
1 |
Ingmar Karlsen |
Nøtterø |
6/4 6/5 6/6 6/6 6/4 |
30/25 |
Gjenstand |
2 |
Sverre Fevang |
Sem |
6/2 6/5 6/2 6/3 6/4 |
30/16 |
|
3 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
5/1 6/0 6/4 4/4 6/3 |
27/12 |
|
Klasse V73 30 Skudd
1 |
Willy Enger |
Nøtterø |
6/2 6/4 6/4 5/3 6/5 |
29/18 |
Gjenstand |
2 |
Harald Anton Døvle |
Sem |
6/4 6/1 5/3 6/3 6/3 |
29/14 |
|
3 |
Lorents Holm |
Andebu |
4/1 2/0 5/0 3/0 6/1 |
20/2 |
|
Klasse J Felthurtig
1 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
17.36 |
17.36 |
Gjenstand |
2 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
99.99 |
99.99 |
|
2 |
Thomas Martinsen |
Sem |
99.99 |
99.99 |
|
Klasse V65 Felthurtig
1 |
Ingmar Karlsen |
Nøtterø |
14.76 |
14.76 |
Gjenstand |
2 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
20.43 |
20.43 |
|
Klasse 1 Felthurtig
1 |
Madelen Berg |
Andebu |
20.06 |
20.06 |
Gjenstand |
Klasse 2 Felthurtig
1 |
Bjørn Håkedal |
Nøtterø |
13.80 |
13.80 |
Gjenstand |
2 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
19.07 |
19.07 |
|
Klasse 3 Felthurtig
1 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
17.58 |
17.58 |
Gjenstand |
2 |
Ole Herland |
Hedrum |
18.73 |
18.73 |
|
3 |
Kristian Henden |
Hedrum |
26.25 |
26.25 |
|
Klasse 4 Felthurtig
1 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
99.99 |
99.99 |
Gjenstand |
Klasse 5 Felthurtig
1 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
7.75 |
7.75 |
Gjenstand |
2 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
8.85 |
8.85 |
Gjenstand |
3 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
9.35 |
9.35 |
|
4 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
11.35 |
11.35 |
|
5 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
12.50 |
12.50 |
|
6 |
Ken Davidsen |
Andebu |
99.99 |
99.99 |
|
Klasse V55 Felthurtig
1 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
40.16 |
40.16 |
Gjenstand |
2 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
99.99 |
99.99 |
|
Klasse J Stang
1 |
Jeanette Hegg Duestad |
Sem |
7 8 |
15 |
Gjenstand |
2 |
Snorre Fjeld Løberg |
Andebu |
6 5 |
11 |
|
3 |
Thomas Martinsen |
Sem |
4 3 |
7 |
|
Klasse V65 Stang
1 |
Magne Johnsen |
Holmestrand og Omegn |
5 3 |
8 |
Gjenstand |
Klasse 1 Stang
1 |
Madelen Berg |
Andebu |
6 6 |
12 |
Gjenstand |
Klasse 2 Stang
1 |
Bjørn Håkedal |
Nøtterø |
9 6 |
15 |
Gjenstand |
2 |
Christian Henrik Dahl |
Sandar og Sandefjord |
7 6 |
13 |
|
Klasse 3 Stang
1 |
Per Gunnar Furuseth |
Sem |
6 6 |
12 |
Gjenstand |
2 |
Ole Herland |
Hedrum |
6 4 |
10 |
|
3 |
Kristian Henden |
Hedrum |
4 2 |
6 |
|
Klasse 4 Stang
1 |
Line Camilla Næss |
Styrvoll |
5 6 |
11 |
Gjenstand |
Klasse 5 Stang
1 |
Steinar Holtan Bøe |
Sandar og Sandefjord |
10 9 |
19 |
Gjenstand |
2 |
Fredrik Fulsaas |
Holmestrand og Omegn |
11 7 |
18 |
Gjenstand |
3 |
Hans Kristian Wear |
Styrvoll |
8 9 |
17 |
Gjenstand |
4 |
Bjørn Egil Hansen |
Nøtterø |
7 7 |
14 |
|
5 |
Andreas Hustuft Aadne |
Styrvoll |
7 5 |
12 |
|
6 |
Tor Jarle Nystuen |
Nøtterø |
5 4 |
9 |
|
7 |
Daniel Davidsen |
Andebu |
4 4 |
8 |
|
Klasse V55 Stang
1 |
Svein Wiktor Kinander |
Nøtterø |
5 6 |
11 |
Gjenstand |
2 |
Einar G Løken |
Holmestrand og Omegn |
5 5 |
10 |
|
3 |
Kjell Arild Hellenes |
Styrvoll |
5 3 |
8 |
|
Lagskyting Lagskyting grovfelt
|
||||
1 |
Styrvoll |
73/27 |
Napp i lagpokal grovfelt |
|
|
Hans Kristian Wear (5) |
30/19 |
|
|
|
Andreas Hustuft Aadne (5) |
25/4 |
|
|
|
Line Camilla Næss (4) |
18/4 |
|
|
|
||||
2 |
Nøtterø |
72/20 |
|
|
|
Bjørn Egil Hansen (5) |
30/10 |
|
|
|
Tor Jarle Nystuen (5) |
28/7 |
|
|
|
Svein Wiktor Kinander (V55) |
14/3 |
|
|
|
||||
3 |
Sandar og Sandefjord |
62/16 |
|
|
|
Tom Knudsen (4) |
24/8 |
|
|
|
Christian Henrik Dahl (2) |
20/3 |
|
|
|
Jarle Skaug (2) |
18/5 |
|
|
|
||||
4 |
Hedrum |
49/10 |
|
|
|
Borger Herland (V55) |
20/5 |
|
|
|
Ole Herland (3) |
16/1 |
|
|
|
Kristian Henden (3) |
13/4 |
|
|
|
||||
5 |
Andebu |
47/17 |
|
|
|
Daniel Davidsen (5) |
24/8 |
|
|
|
Ken Davidsen (5) |
23/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
6 |
Holmestrand og Omegn |
30/8 |
|
|
|
Fredrik Fulsaas (5) |
19/5 |
|
|
|
Einar G Løken (V55) |
11/3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
7 |
Sem |
22/6 |
|
|
|
Per Gunnar Furuseth (3) |
22/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagskyting Lagskyting ungdom
|
||||
1 |
Nøtterø |
81/45 |
|
|
|
Camilla Håkedal (ER) |
30/27 |
|
|
|
Hanna Håkedal (R) |
27/13 |
|
|
|
Sheena Fallon (ER) |
24/5 |
|
|
|
||||
2 |
Sem |
65/33 |
|
|
|
Jeanette Hegg Duestad (J) |
29/20 |
|
|
|
Eirik Hindhamar Wean (J) |
20/8 |
|
|
|
Ingeborg Helene Furuseth (J) |
16/5 |
|
|
|
||||
3 |
Andebu |
47/24 |
|
|
|
Snorre Fjeld Løberg (J) |
24/14 |
|
|
|
Andrine Fjeld Løberg (R) |
23/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
4 |
Hedrum |
30/16 |
|
|
|
Adrian Herland Rollag (ER) |
30/16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
5 |
Sandar og Sandefjord |
23/12 |
|
|
|
Anders Martin Dahl (J) |
23/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|